Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak olyan linkek vagy...

Vannak olyan linkek vagy oldalak, ahol minőségi képregényeket lehet olvasni?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül magyar nyelvű, és a még a hagyományos képregényekre lennék kiváncsi. Az viszont fontos lenne, hogy komplett teljes képregények érdekelnének. Kérek minden kommentelőt, hogy ne azt válaszolják, hogy akkor "menjél el a boltba és vegyél!"

1. a boltokban Magyarországon nem lehet képregényeket venni

2. ha van is, akkor a különféle számítógépes programokkal rajzolt füzetek vannak. (jobb esetben csak programmal van színezve, de az is "gáz" szerintem)



2013. jan. 29. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

"1. a boltokban Magyarországon nem lehet képregényeket venni "


Ez finoman szólva sem igaz. Manapság már minden Alexandra-, Líra-, Libri-boltban külön polc van fenntartva a képregények számára...sőt egyetemi jegyzetboltban is árulnak képregényeket....

De még cipősboltban is:

[link]


"2. ha van is, akkor a különféle számítógépes programokkal rajzolt füzetek vannak. (jobb esetben csak programmal van színezve, de az is "gáz" szerintem)"


Ami Magyarországon kapható, azok közül döntő többségük, nem számítógépes munka eredménye...a színezésben igazad van, ott lehet, hogy a meghatározó hányad már olyan.


Érdemes ezért mangát, manhuát vásárolni. Régi, 2000 előtt Magyarországon kiadott képregények döntő többsége biztos megfelel az elvárásaidnak....pl.: Kockás, Mozaik, Pókember és egyéb szuperhős-füzetek, James Bond, X-07 stb.

Ajánlom a Vaterát..ott egy csomót árulnak belőlük és nemcsak horror áron.

2013. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az [link] -t tudom ajánlani, ott sok minden van.

De nem értem, mi a probléma a számítógéppel színezett képregényekkel... azokkal is ugyanúgy rengeteg munka van, mint a hagyományos technikával. Sajnos, ha nem így lenne rengeteg időt megspórolhatnék magamnak. :)

Ez itt egy magyar: [link]

Hagyományos technikával készült (papír, tus, ecset, stb), de vannak benne számítógépes "belenyúlások"... szóval olyan vegyes technikával készült. :)

2013. márc. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!