Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok olyan horror...

Mondanátok olyan horror könyveket, amik tele vannak izgalmakkal?

Figyelt kérdés
Sokat szoktam olvasni és nagyon megtetszettek a horror történetek. És szeretnék több ilyen témájú könyvet is olvasni. Ha valaki tud valami hasonló jó könyvet, írjon. :)

2013. febr. 2. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha igazán jó és izgalmas témájú,parázós könyveket keresel,akkor az alap Stephen King.Pl:Ragyogás,Cujo,Christine.Mindegyiknek van filmadaptációja,de meg sem közelítik a könyvet.Talán csak a Ragyogás kivétel,de ott is csak a Jack Nicholson "féle".Ha még nem olvastad,kezdd a Ragyogással,alap mű,és felülmúlhatatlan,egyszerűen nem lehet letenni. :)
2013. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem tudsz esetleg olyat ami nem stephan king?
2013. febr. 2. 14:29
 3/9 anonim válasza:
Mi a bajod Stephen Kinggel? Én is őt akartam ajánlani. Szerintem is ő a legjobb. Drean R. Kontztól olvastam még horrorkönyveket: Vidámpark, A rossz hely, A túlélő, Hideglelés... A Hideglelés a szerző egyik mesterműve..., és állítólag még Kinget is megelőzte néhány lépéssel...
2013. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
...és a rettegés. nekem ezek vannak meg a polcomon tőle, de már olyan régen olvastam őket, hogy nem emlékszem rájuk. De ott van Bosque: Megdöbbentő kéjgyilkosságok könyve..., ami a valóság (pl.Ted Bundy). Kell ennél nagyobb horror?
2013. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked Clive Barker horrortörténeteit, bár ő fantasyt is ír a sötétebb fajtából.

Ott van még Jack Ketchum Szomszéd Lány című könyve és Iain Banks- től a Darázsgyár.

2013. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Stephan Kinget nem szeretem, és nem szeretnék most az ő könyveiből olvasni :)
2013. febr. 3. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyik nagy kedvencem Robin Mash-Kárhozottak háza

[link]

2013. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. febr. 15. 21:31
 9/9 anonim válasza:
john crue- hontalan lelkek
2013. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!