Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a könyvemről?

Mi a véleményetek a könyvemről?

Figyelt kérdés
Sziasztok mondanátok véleményt a könyvemről?
2013. febr. 3. 18:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hoppá, lemaradt a könyv... [link] itt elolvashatjátok.
2013. febr. 3. 18:44
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Ja, hogy ez irodalmi alkotás lenne? Ha téged szórakoztat, akkor írd kedvedre, de számomra nem üt meg egy minimálisan elfogadható mértéket sem. Magyartalan mondatok, érdektelen történet.
2013. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 rajcziz ***** válasza:
100%

A történet sablonos, már az első bekezdés után a sarokba vágnám legszívesebben.

Itt-ott vannak helyesírási hibák, ezeket most nem részletezem.

De! Ha Amerikában helyezed el a történetedet, akkor nézz utána a dolgoknak! Nem járnak tanévnyitókon matrózruhában, az iskolabusz közvetlenül az iskolánál tesz ki (már ha nem autóval mégy, ami azért jellemző).

A stílusod untató, igazából olyan, mintha szimplán beszélgetnénk, egy irodalmi alkotástól azért ettől többet várnék.

2013. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Szia, nekem eddig tetszik, bár vannak benne kisebb hibák, de javítható, egyébként tetszik ahogy fogalmazol. :) Én is szeretek történeteket írni. Hány éves vagy?
2013. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Könyvnek nem merném nevezni, de ha a neten fellelhető millió fanfiction és hasonló stílusú irományokhoz viszonyítom, akkor egész jó. (tudom hogy nem fanfiction, de remélem érthető, miért kevertem ide azt a műfajt)
2013. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha őszinte akarok lenni, akkor amit írtál egy tragédia. Magyartalan, stílustalan, bugyuta, logikátlan. Ne haragudj, de jót nem nagyon tudok róla mondani.

Ha téged szórakoztat, akkor folytasd, de vérmes reményeid ne legyenek a sikerét illetően.

2013. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon rossz. A hibákat felsorolni képtelenség lenne, hogy meglásd a "tévedéseidet" (de ez gyenge szó), teljesen át kellene fogalmazni, hogy összehasonlíthasd a két változatot.


Ha fejlődni szeretnél, az írás mellett olvass tengernyit, és tedd meg magadnak, hogy sokféle regényt veszel a kezedbe.


Olvass!

2013. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Már az elején meguntam, a sztori nagyon elcsépelt. A nyelvezet sem valaki különleges, lehetne irodalmibb. És hogy 500 terem? Na olyan nem nagyon van, ugyanis a mi sulink is hatalmas( 4 szintes), 3 tornaterem és mindössze 100 valahány terem. Szóval erröl ennyit.
2013. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok
2013. febr. 4. 17:18
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ahhoz képest, hogy ennyi idős vagy, nagyon jól fogalmazol! Írd tovább a könyvet, elsősorban ne mások véleményét vedd figyelembe, hanem, hogy neked tetsszen.
2013. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!