Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a könyvemről?

Mi a véleményetek a könyvemről?

Figyelt kérdés
Sziasztok mondanátok véleményt a könyvemről?
2013. febr. 3. 18:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A korodhoz képest is legfeljebb átlagos a sztori, bocs. Ha szeretsz írogatni, mert szórakoztat, ne hagyd abba, de ha komolyabban szeretnél foglalkozni az írással, akkor még sokat kell küzdened. Alapvetően szerintem bármilyen sztori lehet jó, ha jól van megírva, de azért ez eléggé sablon, ha ilyet akarsz írni, akkor elképesztően jól kell tudnod fogalmazni, hogy az emberek szívesen olvassák.
2013. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem kicsit A Szent Johanna gimire emlékeztet...

Nem akarlak letörni, de valahogy nem túl naplószerű. Általában nem írunk magunknak olyasmiket,hogy: egyébként, amúgy, stb. Kicsit sok a szóismétlés, a helyesíráson csiszolni kéne. Az osztályfőnök is furán beszél, mindent egyszerre hadar el, a bemutatkozása konkrétan semmiből áll.

+ Én nagyon nem bírom, hogy manapság a fiatal magyar írók többsége külföldre helyezi a történetet. Főleg úgy, hogy te még egy magyar városkát is létrehoztál az USA-ban...??? Tudom, hogy a magyar nevek nem mindig elég izgalmasak, meg mostanában menő Amerika és Anglia, de próbálj meg Magyarországról írni!

Pár év múlva, ha nem adod fel, sokkal jobb témáról írsz majd. De addig még kicsit be kell érnie ennek. Sok sikert!

2013. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D
2013. febr. 15. 12:47
 14/16 anonim válasza:
Hát ez olyan Szent Johanna Gimi utánzat.. csak az SzJG egy "kicsivel" jobban tetszik...
2013. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
11%
Nagy Szent Johanna Gimi fan vagyok.. de ezmég a közelébe sem ért,bocsi.Leiner Laura a legjobb írónő. ő az egész történetet Magyarországra helyezte, a sztori nem uncsi, több szál van a történetben :))
2013. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 rajcziz ***** válasza:

"Leiner Laura a legjobb írónő."

Azért maradjunk két lábbal a földön! Nem szeretnék most vitát szítani, úgy se győznélek meg, de az ilyen kijelentésektől a bicska nyílik a zsebemben.

Nem, nem ő a legjobb írónő. Lehet, hogy neked ő tetszik a leginkább, de ez még nem jelenti azt, hogy ne lenne nála jobb. Nem tudom, mennyire vagy olvasott, remélem, egyszer eljutsz az olvasottság olyan szintjére, hogy ezen a kijelentéseden majd csak nevess.

2013. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!