Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJGerek figyelem! Szerintetek...

SZJGerek figyelem! Szerintetek Arnold és Viki, hogy fog visszatérni? Tippeket! És mit rejtehet az örökké? Cortez vajon elmegy?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hűha, hát, szerintem Arnold úgy tér vissza ahogy szokott, talán bepróbálkozik még egyszer utoljára Reninél... Vagy nem tudom, de Arnoldnak állítólag óriási szerepe lesz. Viki szerintem visszakívánkozik a társaságba, vagy Cortez szülei megkérik Vikit hogy próbálja meg a fiúkat jobb belátásra téríteni, hogy elmenjen.

Az örökké pedig szerintem az örökké love-ot jelenti<3

2013. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 jamesandjames ***** válasza:
76%

Szerintem Arnold valahogy tudomást szerez Reni ösztöndíjáról és akkor úgy kerül vissza, hogy meggyőzze Renit. Viki pedig lehet pozitív szereplőként tér vissza, mondjuk azért, hogy jóvá tegye, hogy olyan köcsög volt, vagy megint negatív szereplőként úgy, hogy Reni és C. közé akar állni.

Az Örökké pedig rejtheti azt is, hogy örökké barátok maradnak, örökké szeretni fogják egymást, örökké megmarad. ez az emlék, örökké emlékezni fogunk rá. Szerintem ilyesmikről lehet szó az "örökké" szó mögött.

És hogy Cortez elmegy-e? Nem tudom. Nekem mindig két változat van elöttem: egy heppi s egy deppi.

Először az, hogy Reni és Cortez együtt maradnak, együtt mennek Párizsba, mert Cortez ott is tudna légis lenni, vagy a másik, hogy nehogy Laura rossz példát mutasson az olvasóinak (mármint, hogy nehogy az legyen, hogy Reni egy ilyen lehetőséget visszautasít egy fiú miatt), mindenki megy arra amerre mennie kell.

Ezek mind csak az én véleményeim, remélem azért fele sem fog teljesülni és valami igazi boldog vége lesz:)

2013. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát... igen ezekre én is mind gondoltam már! Csak kíváncsi voltam, hogy mások, hogy gondolják:) De Laurát ismerve egyik sem:) Úgyis meglep.:) "Hihihi" csak Virágosan:)
2013. febr. 5. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mind1???már nem kell sokat várni.
2013. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 poni bogi *.* válasza:
Uh nem tudom de szerintem is befog kavarni az Arnold! Viki hát ... nem tudom ő mit fog csinálni. :( de az az egy bizti, hogy a C. nem megy el :)Az örökké azt rejti (szerintem), hogy minden örökké fog tartani (barátság):))de majd meglátjuk :D
2013. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Love you XD válasza:
Cortez kimegy Renivel Párizsba. Arnold mutatnekik szállást aszem lesz balhé is. A többiek szombathelyen vannak. Vikiről meg csak szóesik (Reniés Cortez beszélróla)
2014. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!