Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Szent Johanna...

Szerintetek a Szent Johanna gimi 8-as részeben feltünnek nem kívánt személyek? (pl. Arnold, Viki, vagy Cortez szülei is megmtatkoznak? ) És vajon Reni elmegy Párizsba? ÁÁ remélem eggyütt maradnak Cortezzel.

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig ennyit lehet tudni a 8-asról ( ezt Laura mondta ) :Gáboron meg fogunk lepődni, Ricsi..., Viki (???!!!), Reninek új telója lesz, Arnoldnak viszonylag nagy szerepe lesz, két kapcsolatban nagy változás lesz. Egyébként szerintem Reni eés Cortez eggyütt fognak maradni:)
2013. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 jamesandjames ***** válasza:
91%
Arnold és Viki biztos megjelenik majd, talán még Cortez szülei is. Szerintem pedig Arnoldnak azért lesz nagy szerepe, mert valahonnan meg fogja tudni, hogy Reni ösztöndíjat kapott Párizsba és rá akarja venni, hogy menjen oda tanulni. Valamint, szerintem Reni elmegy Párizsba, mert a szülei sem hagynák, hogy Cortez miatt lemondjon egy ilyen lehetőségről és ha az írói szemszöget nézzük nem hinném, hogy Laura olyanra "tanítaná" az olvasóit, hogy ilyen lehetőségeket hagyjanak ki, mert a továbbtanulás a legfontosabb. És Laura nyilatkozta, hogy a könyv végére bizonyára sokan fognak könnyezni, szóval lehet, hogy nem valami boldog vége lesz:( De amúgy lehet, hogy attól, hogy Reni elmegy Párizsba, együtt maradhatnak Cortezzel..esetleg Cortez is Párizsba megy, mert steward ott is lehet...Mondjuk ezek csak az én véleményeim, nem biztos (sőt..), hogy így fognak történni:)
2013. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Reni és Cortez tuti együtt maradnak, olyan nincs, hogy ne :D De amúgy igen, Viki is szerepelni fog egy picit Arnoldnak nagy szerepe lesz, valszeg az ösztöndíj miatt, és valszeg könnyezni fogunka végén, és nem feltétlenül amiatt, hogy vége a sorozatnak.
2013. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Viki nem fog megjelenni,csak majd megemlítik. Cortez szülei tuti fognak szerepelne,mert eleve úgy végződött be a 7. rész,hogy ott vannak C nagyszüleinél. Szerintem Arnold is fog,csak nem tudom,hogy hogy.:P

Reni szerintem elmegy,de tartani fogja a többiekkel a kapcsolatot,és Cortezzel tuti együtt marad!!!!! Ez a mondata ébresztett rá,hogy Cortez nagyon szereti Renit: "Szerinted nem várok rád? Addig várok,ameddig akarod."

2013. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Laura a honlapján írta, hogy Viki benne lesz, és ahogy az előttem lévők is mondták Arnoldnak is nagya szerepe lesz. Azt is mondta, hogy az érzékenyek sírni fognak, a kevésbé érzékenyek dühösek lesznek.. (asszem így mondta, de nem tuti) szóval szerintem nem maradnak együtt :((( de remééélem hogy igen :)) És szerintem Reni elmegy Párizsba, Cortezzel szakítanak, de barátok maradnak, és Cortez kimegy amcsiba. Ajjjj de reméélem hogy tévedek :(
2013. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden kedves kommentelőknek, a hasznos választ, és mégegyszer köszönöm, hogy nem hozak rosszindulatú kommeteket ide. :)
2013. jan. 13. 08:47
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem Cortez nem megy ki Amerikába...Renivel együttmaradnak

Arnold tuti,hogy nagy szerepe lesz a 8-ban...mert szerintem köze van ahoz ,hogy Reni ösztöndíjt kapott

Viki is meg jelenik...

Cortez szülei tuti benne lesznek mert ez a vita nem zárult le...!!!

2013. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Viki visszatér de csak annyiban, hogy Reninek eszébe jut hogy rég nem hallottak felőle, ránéz a facebook-jára, és látja hogy Gombával jár, Cortez és Reni együtt maradnak, és együtt elköltöznek Párizsba. Arnold egy kicsit visszajön, mert meglátogatja őket amig Magyarországon van, és természetesen Cortezzel összevesznek, meg amikor már Reni Párizsban van, de Cortez nincs még ott, és Reninek honvágya van, Cortez Arnoldot "utasítja" hogy azonnal menjen át Renihez és vígasztalja meg. Cortez szülei továbbra sem örülnek annak hogy Cortez steward lesz, és Reni sem túl szimpi nekik, és egyszer Cortez szülinapján Reni náluk alszik, és pont akkor hívják a szülei és Reni veszekedik velük. Asszem ennyi
2013. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 RentaiReni003 válasza:
arnold igen cortez szülei is,reni cortezzel megy el párizsba
2013. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Viki nem tűnik fel a 8-as részben, de Arnold viszont igen és Reni össze is veszik vele. Cortez szülei is megjelennek. Reni elmegy Párizsba Cortez pedig vele eggyüt megy
2013. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!