Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vettem egy könyvet, de meggond...

Vettem egy könyvet, de meggondoltam magam, visszaveszik a könyvet (alexandra) vagy ha nem, hol tudnék egy új könyvet eladni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a Libriben gond nélkül kicserélték. Kellett hozzá egy boltvezető, pár aláírás, a pénzt visszakaptam, és vettem belőle egy új könyvet. Elképzelhető, hogy eleve csak cserélik, mert én úgy kérdeztem meg rögtön, hogy kicserélhetem-e egy másikra, azt mondták persze, a különbözetet visszakapom vagy kifizetem ,attól függ. Ugyanannak az írónak egy másik könyvét választottam, ami egy 100-assal volt drágább, mivel a kiválasztottat megkaptam ajándékba. Blokk persze megvolt még. Bár szerintem simán vissza is adhattam volna, pénzt odaadják és viszontlátásra. Feltéve persze, ha nem sérült a könyv.


Ha megvan a blokk, nem sérült a könyv, akkor valószínűleg visszaveszik.


Máskor meg jól nézz körül, nekem még olyan nem volt könyvvel, hogy "meggondoltam magam"... legfeljebb nem tetszett, de akkor sem vittem vissza... pedig havonta 1-2 könyvet szoktam venni, ajándékba is, magamnak is, de mindig jól megnézem, mit is veszek és kinek, így nem lőhetek mellé. Főleg nem, ha magamnak veszem. Nem cigizem, nem iszom, az egyetlen káros(?) szenvedélyem az olvasás és a könyv/folyóirat gyűjtés, ezért jut rá :)

2013. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, első vagyok, milyen könyv egyébként? Mennyiért vetted és mennyiért adnád? Csak kíváncsiság :)
2013. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a meggondoltam magam mindössze annyit jelent, hogy megtaláltam angolul ugyanazt :))
2013. febr. 5. 23:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Chuck Palahniuk - Harcosok klubja
2013. febr. 5. 23:58
 5/10 A kérdező kommentje:
mindenesetre köszi a választ, megkérdezem, remélem nem néznek hülyének :D
2013. febr. 6. 00:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha megvan a számla és minden egyéb tartozéka, akkor szerintem van rá sansz, hogy visszaveszik =)
2013. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Legoman ***** válasza:
az antikváriumot is meglehet próbálni ha nem veszik vissza csak nem biztos hogy ott annyit kapsz érte amennyiért vetted
2013. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

simán visszaveszik, ha megkérdezik mi a gond, akkor mondd meg, hogy sikerült angolul megkapni...nem kell hazudni. Elvileg simán visszaveszik

A MOM parkban tuti, nekünk olyan könyvet sikerült ajándékba venni, amit pont akkor vett meg az ajándékozott...mi becseréltük, de a pénzt is visszaadták volna

2013. febr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

bocs

nem írtam, hogy ott Alexandra van:)

2013. febr. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
52%
csak hogy tudjátok törvényben elő van írva, vissza kell venniük blokk ellenében..sokan azzal próbálkoznak, hogy pénzt nem adnak vissza, és vásárold le de ez nem így van !!és még ők tesznek neked szívességet! ha beleírnál vendégkönyvbe( régi panaszkönyv) akkor meggondolnák magukat hogy visszaadják e a pénzed !persze ha sértetlen az áru, és van blokk
2013. febr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!