Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jó vöröspöttyös vagy...

Milyen jó vöröspöttyös vagy egyéb könyvet olvastatok már?

Figyelt kérdés
Szeretem a vp-s könyveket, de ha nem olyan az sem baj. Olyan könyvet szeretnék ami izgalmas meg úgy van bennne minden:)) L/15 Köszi:) *-*

2013. febr. 6. 09:00
 1/5 MissYvonne ***** válasza:

Én szinte csak vp-s könyveket olvasok,nagyon szeretem őket 

Olvastam a vámpírnaplókat,az nekem tetszett,lassan jobban mint a sori :P Aztán még olvastam a Rettentő Gyönyörűséget és a többi részét(Összesen 3 van),és ez egy kicsit régebbi korba játszódik,de van benne kaland,szerelem,meg minden :) És a mostani szerelmem,a Csitt,Csitt *-* Tegnap előtt vettem,tegnap sikerült kiolvasnom a maradék 30 oldalt :D És aznap meg is vettem a 2.részét is,amit sajnos még nem sikerült kiolvasnom :S De nagyon tetszik,nagyon ajánlom,bár ez a második rész kicsit szomorúbb,de hát kell ilyennek is lennie :) Ez három részes,de a harmadik nem tudom,megjelent-e már magyarul :$ Aztán még van a Pretty Little Liars,ami nem vp-s,de nagyon jó,és a belőle készült sori is *-* Ajánlom,rengeteg része van,de csak az első jelent meg magyarul azt hiszem :/ Remélem segítettem ^^

Am L/13 :)

2013. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csitt, csitt, Fallen, Végzet ereklyéi, Pokoli szerkezetek, Halhatatlanok sorozat. Ez az 5 kedvencem
2013. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszii:))
2013. febr. 9. 19:38
 4/5 anonim válasza:
A kedvencem a csitt csitt. Olvastam már,amit ajánlok is: Twilight részek, 13 okom volt...,Garabonc, Zsarát, Bíborhajú és részei, Angyalsors, Balthazar és ha meg akarsz tanulni spanyolul káromkodni, (csak vicceltem), akk a tökéletes kémia. És nem hagyom ki a Gyémántfiút se, amit feltétlenül el kell olvasnod.
2013. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ , mindegyik könyvnek utánanézek :D
2013. febr. 20. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!