Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna gimi. Nektek...

Avrilfan kérdése:

Szent Johanna gimi. Nektek szimpi Viki? (nekem nem annyira, de végül is a 4. részben a valentin napi partin igaza volt, mert Cortez mégis csak a barátja volt)

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az szjg fanoknak egyaltalan nem szimpi. Viszont igaza volt a bulin, meg talan a motorozasnal is, de azert azt nem kerheti hogy szalljon le Cortezrol... Hiszen osztalytarsak!am szerintem Cortez nem volt tulsagosan korrekt vele. Szerencsere Renivel az :)

Viki amugy szerintem nem onmagat adja.mindegy. En sem kedveltem.

2013. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bogcsika22 ***** válasza:
100%
szerintem nagyon kisajatitja cortezt. meg amikor mar nem jarnak a 6. reszben meglatja hogy cortez reni melle ul akkor mar egybol ciki lesz hogy ott vannak Zsoltiek garazsaban meg akkor mar cortez meg mindenki szanalmas lesz kozben egy jo ideig veluk logott, meg egy bandaban voltak . meg azert se szeretem mert feltunesi viszketegsege van meg aki luzer azt lenezi meg rohog rajta. amugy nem szeretem vikit.
2013. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, én sosem kedveltem igazán Vikit! Mármint... Az elején tökre jó fej volt meg minden, de... Most nem mondom, hogy Reni fájdalma miatt utálni kell, nekem inkább a hatodik részben a hülyesége miatt vált unszimpatikussá:)
2013. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát, a könyvben nem derül ki de biztos, hogy nem csak Reni sírt Viki miatt hanem más lány is, hisz csak reni életét mutatja be az írónő, nekem sem volt szimpatikus Viki, de ennek így kellett lennie, így tökéletes a regény, ahogy van.. ♥
2013. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Viki nem annyira kedves :DD féltékeny tipus,de én nem utálom
2013. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem igazán kedvelem(/tem) soha, mert bár az elején még tényleg jártak Cortezzel, de a 6.-ban már nem,mégis kiborult..tehát NEM!
2013. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyeltalán nem szimpi olyan undok és bunkó másokkal nagyon nem szeretem...de sztem senki aki olvassa az SZJGt
2013. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokszor volt,hogy igaza volt-attól függetlenül,hogy nem kedvelem túlságosan-azért Cortez a barátja (volt) és ami Cortez meg Reni között volt kicsit sok.Mivel ez Reni naplója csak az ő szemszögéből látjuk,neki pedig fájdalmat okozott,hogy Viki+C járnak.De ilyen alapon utálhatta volna Edinát stb. Nem szeretem,mert lenéző,és erőltetett stílusú,de azért sokszor volt igaza.
2013. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem. Játsza a laza, jófej "haverlányt", közben meg egyáltalán nem az, belülről tiszta ideg és már attól kiakad, ha Reni ránéz Cortezre. És persze csak attól tűnik menőnek, hogy a "nyomikat" piszkálja. De abban egyetértek, nélküle nem lenne teljes az SzJG.
2013. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemtom, én tökre bírom, ilyen emberekkel valahogy mindig könnyen kijövök. Attól, hogy C. barátnője volt, attól még nem kell utálni. Jó, vannak érdekes dolgai (khm...sok! ), de akkor is!
2014. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!