Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi (mily...

Szent Johanna Gimi (mily meglepő téma) : Csak nekem unszimpatikus Cortez?

Figyelt kérdés

Valahogy amikor visszajelzéseket olvasok erről a könyvről, mindenki rajong Cortezért, nekem valahogyan mégse szimpatikus. Nagyképű, divatmajom, és Renivel sem éppen mindig a legkedvesebb... Azt meg, hogy viszonozza a főhősnő érzelmeit, kifejezetten nevetségesnek találtam.

Most akkor velem van a baj? Halljam, SzJG-fanok, mi jó van Cortezben azon kívül, hogy minden lány nagy plátói szerelmének könyvbeli verziója?



2013. febr. 6. 19:01
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
83%

Nem igazán tudom elmondani, hogy mit szeretek benne :DD

Szerintem nem nagyképű és nem divatmajom, de amíg nem voltak együtt Renivel - mikor megsértődött rá - sokszor érhetetlenül volt bunkó, vagy nem hallgatta meg Renit..

De amúgy miután már együtt voltak (előtte is), többször is kiderült hogy mennyire szereti Renit, hogy mennyire félti stb . Valamint az is tetszett hogy nem olyan mint Ricsiék.

Cortez egyszer sem röhögött, mikor pl. a klarinétos lányt nevették ki, vagy Viki gúnyolódott. Persze van sok hibája, de szerintem nagyon szerethető személyiség . Ez egy könyv , nem a valóság, de attól függetlenül furcsa hogy viszonozza Reni érzelmeit. De ez a valóságban is megtörténhet-igaz, ritkán... ;)

2013. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim válasza:
76%
Nem vagy egyedül, bár én semleges vagyok vele szemben. Az egyetlen baj Cortezzel, hogy ő is tipikus Gary Stue karakter. A tökéletes fiú, a tökéletes ibával, a tökéletesen szomorú múlttal, amit tökéletesen menőn kezel. A legtöbb mai ifjúsági könyvben megtalálható ez a karaktertípus. Például: Twilight - Edward. Bár ott az egész szereplőgárda ilyen...
2013. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
87%
Én azért szeretem Cortezt, mert nekem tejesen más az ideálom, valamiért én is ugyanúgy várok egy ilyen srácra, mint ő. Nem tudom, meddig jutottál a sorozatban, de szerintem olyan, mint a legtöbb fiú a valóságban. Ameddig nem biztos, hogy tetszik a lánynak, addig hol piszkálja, hol megvédi! És senkinek sincs semmi joga leszólni a sorozatot, mert másnak attól még tetszik. :)
2013. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
Lumbuládi Lilla (bocs ha rosszul írtam) te olvastad ezt a sorozatot?? Mert ha nem, ne abból ítélj hogy sokan beszélnek róla, ez nem jelenti azt hogy rossz >< (első voltam)
2013. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 lilcsike20 válasza:
100%

Nem értem, nekem teljesen szimpatikus Cortez. Igaz, néha elég bunkón viselkedik, amikor meg sem hallgatja Renit, de a lényeg, hogy szereti ! <3

És légyszi válaszoljatok a kérdésemre. http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__3977847-s.. Előe is köszönöm . :))

2013. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
nemtudom, én inkább Ricsi párti vagyok :D mindenkivel kedves, vicces, és nagyon aranyos :D de Cortez is tud jófej lenni ha akar,csak ez ritka, mert ő "menő" :P :D
2013. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, hol tartasz a sorozatban?

Miutan Renivel osszejottek, utana mar latni lehetet, hogy nyiltan (es komolyan) szereti es felti Renit.

Iszonyu rendes, mindig azt nezi hogy Reninek mi a jo, es nem azt hogy maganak mi a jo.

En nagyon szeretem Cortezt. Egyik kedvenc szereplom:-)

2013. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem unszimpatikus. Van, hogy piszkálja Renit, de ilyen a valóságban is van, hogy néha egy fiú piszkálja a lányt, aki tetszik neki... És Cortez van, hogy megsértődik, és olyankor 'kicsit' bunkó, de olyan is van, hogy Reni nem szól hozzá..! Szóval nyilván vannak rossz tulajdonságai, de amikor együtt vannak akkor nagyon odafigyel a Renire, szereti, félti.. :)
2013. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
jajj... eleinte nekem sem volt.. de már ahogy az írónő megfogalmazta a kinézetét, leírta a külsőjét, a ruháit.. a fejemben pont egy olyan kép készült Cortezről, amilyen minden lány álma... innentől kezdve nem tudtam rosszul gondolni rá, sokszor fájt, hogy a regényben rosszul bánik Renivel, főleg a 4. részben (ha jól emlékszem) de Ricsi modta, hogy mikor mondta volna meg Reninek hogy Cortez szereti mikor Arnold a tudatára adta, hogy hagyja őt békén. Nekem személyszerint eleinte Cortez volt "unszimpi" és arnolot imádtam, de a végére átértékelődtek bennem és mondjuk a 7.részben már kifejezettem imádtam Cortezt és unszimpatikus volt Arnold.. Mindenben segitni Renit, humoros és sosem bántaná meg (mármint a 6résztől)
2013. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
85%

Igazából én eleinte (a sorozat 1.-2. részében) még olyan "nagyképűnek" láttam, de aztán egyre jobban megszerettem, akaratom ellenére. Cortez viszonozza Reni érzelmeit és ez megtörténHET a valóságban is. Nos szerintem a valóságban is megfigyelhető, hogy a fiúk néha piszkálják a lányt aki tetszik nekik. Ééés, hogy mit is szeretek benne?!

Azt, hogy képes Renire ÓRÁKIG várni a könyvesboltban, pedig ő UTÁLJA.

Azt, hogy a legbénább filmeket is megnézi vele, pedig UTÁLJA.

Azt, hogy olyan rendes, és védi őt.

Én minden esetre egy ilyen fiút nem unszimpatikusnak, inkább helyesnek találnék és beleesnék. Kb. mint Reni :)

2013. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!