Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen (felemelő) könyvet...

Milyen (felemelő) könyvet ajánlotok? A következő a helyzet:

Figyelt kérdés
már egy ideje nincs állásom, kicsit depressziós vagyok, és kéne olyan könyv, ami kicsit felemelő, kicsit visszahozza az életkedvem. Minden ajánlásnak örülök, köszi. Ja és ne szerelmes legyen,most szakítottam :/ szép napot!:D

2013. febr. 9. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire "felemelő", de engem eléggé megfogott Noah Gordon Orvosdoktor-trilógiája. Beleélhető, szórakoztató, érdekes, kikapcsol (és az egész könyv nem csak orvosos dolgokról szól), aztán tetszettek John Irving könyvei, az Árvák hercege, a Fohász Owen Meanyért, illetve ami nem szerelmes (bár szinte minden könyvben van valami ilyesmi szál), de kalandos és szintén szórakoztató volt számomra, Wilbur Smith könyvei. Ken Follett könyveit tudom még mondani, habár azokat eddig nem olvastam, csak itt állnak a polcomon, rám várva. :)

Fel a fejjel! :)

2013. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el Stacey O'Brientől a Weasley, kedvesem-et, mert ugyan kicsit tudományos (remélem, nem zavar), de rájössz, hogy miért is jó élni. :)
2013. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy kicsit furán fogsz nézni, de kezdd el a Szent Johanna Gimit :-) Én vizsgaidőszakban szoktam elkezdeni 1-1 részt, és akkor mindig nagyon jólesik. Nem kell rajta gondolkozni, vicces, laza, totál kikapcsol :)

Az egyik kedvenc könyvem, ami az egyik legviccesebb is, az a Biff evangéliuma. Volt, hoyg hangosan röhögtem buszon/vonaton, miközben olvastam, és az emberek totál idiótának néztek :) Illetve én deprimált hangulatban nagyon szeretek Harry pottert olvasni, de lehet, hogy ezzel egyedül vagyok:)

2013. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
uuh, köszi mindenkinek :) elolvasom mindet, most úgyis van időm :D szép napot mindenkinek! :)
2013. febr. 11. 20:54
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Sophie Kinsella összes könyve baromi jó. Van szerelmes is meg nem is. De a története mindnek vidám és szórakoztató.

2013. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!