Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi Rajongók!...

Szent Johanna Gimi Rajongók! Nem sokára vége, ti mit fogtok kezdeni utána? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval nemsokára vége. Elég furcsa lesz "feldolgozni", mert együtt nőttünk fel a szereplőkkel, együtt nevettünk, vagy sírtunk vele. Olyan más lesz minden, ha vége. Más újraolvassa, de az nem ugyan olyan. Ha megjelenne egy hasonló könyv (a sztori nem ugyan az, hanem egy átlagos gimis lány naplója), akkor szívesen elolvasnátok? Én ezt fogom tenni, mert ez a könyv sok ügyes embert motivált, hogy írjon, és azt hiszem lesz még hozzá hasonló. Ha igen, akkor segít feldolgozni, hogy vége, és talán ugyan így szeretni fogom :)

2013. febr. 9. 18:30
1 2
 11/20 anonim válasza:
NEKEM ANNYIRA TETSZETT, HOGY ÉN IS ÍROK EGY ILYET.AZTÁN HA ELOLVASOM OLYAN LESZ MINTHA A FOLYTATÁSA LENNE. Vagy gondolatban továbbírom.
2013. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

nagyon fura lesz nem a szent johannát olvasni.

igen szívesen olvasnék más hasonló könyvet.

szerintem ez a könyv pótolhatatlan de vannak még jó könyvek.

hiányozni fog!!

:) :)

2013. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 rajcziz ***** válasza:
100%

Na jó! Megpróbálok harmadszor is válaszolni, bár szinte biztos vagyok benne, hogy ezt is kitöröltetitek...

Ne istenítsétek a Szent Johanna Gimi sorozatot. Nem fantasztikus, nem a legjobb könyv, főleg nem pótolhatatlan. A világon számtalan sokkal kitűnőbb regény van ennél, remélem erre majd ti is rájösztök.

Szóval nyissatok más könyvek felé, és szépen észreveszitek, hogy vannak még igényes alkotások is. Ezzel sokat nyertek, és ezt most mint jó tanácsot mondom.


#9-től kérdezem, hogy sikerült-e még elolvasni a válaszomat, vagy valaki ügyesebb volt.

2013. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

14:48!

Én veled vagyok! Engem is töröltek, szerintem alaptalanul. Csak elmondtam, hogy mi lesz. Ha már vége ennek a 'remek' sorozatnak, ami megszeretette veletek az olvasást, alapjába véve nem kéne felmerülnie egy ilyen kérdésnek. Akkor úgy fognátok fel, hogy "de jó, de sok jó könyv van még a világon!".

Üdv.: Atrix Wry

2013. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Engem is töröltek... úgy néz ki a modik is fanatikus SZJG-sek :D
2013. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát lehet... :DDD engem is töröltetett a sok fanatikus kisleány
2013. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Munkácsi Encsi válasza:

Ajánlom a:

Psszt! A mi titkunk-at! elég sok fejezetes de ez is élvezetes könyv!

2013. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Luckof ***** válasza:
Túlélem,mondjuk nagyon fog hiányozni,de Leiner laura új könyvét a Bábelt is szeretném olvasni,remélem az is ilyen színvonalas lesz!:D
2013. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Feldolgozni?Az most komoly?Olyan mintha ez a valami komoly gond vagy probléma lenne.Akkor viszont ez legyen a legnagyobb bajod.

A Szjg (szerintem) akkor is csak egy könyv.Nem rossz,élvezhető vannak benne jó poénok,de ennyi.Nincs mély tartalma,hogy ne tud feldolgozni,hogy vége.

2014. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ki fogtok röhögni, de 36 évesen az embert még mindig meg tudja tanítani okosan gondolkodni ez a könyvsorozat.

Újraolvasni már nem olyan, de én ezt teszem. El tudnám egy időfutárhoz hasonló rádiójátékként képzelni.

2021. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!