Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért van az, hogy van egy...

Miért van az, hogy van egy könyvsorozat aminek megjelenik magyarul néhány része, de a többi sohasem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 20:57
 1/10 Kávétejszín ***** válasza:
Azért, mert nem volt akkora az érdeklődés, hogy a kiadónak megérje kifizetni a kiadásra szánt összeget.
2013. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ!
2013. febr. 13. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak akkor inkább ne adják ki annyi példányszámban, hanem kevesebben, hogy akit mégis érdekel, az meg tudja venni a folytatásait, amit a megmaradt pénzből adnának ki.
2013. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De lehet hogy még annyi pénz sem jönne be, vagy pedig csak nagyon lassan, és úgy már nem éri meg. Túl sok a jogdíj, a fordítás meg a nyomtatás költsége...
2013. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze le lehet fordíttatni, de hát az elég sokba szokott kerülni. Meg én nem is ismerek olyat aki ilyennel foglalkozik. :/
2013. febr. 19. 09:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy inkább érdemes lenne megtanulnod angolul. Akkor sokkal több könyvet is elolvashatsz, ami itthon soha nem fog megjelenni. Mellesleg az angoltudást sok minden másra is használhatod... :) Én javarészt már csak angolul olvasok könyveket. Amik engem érdekelnek, azok ritkán jelennek meg magyarul, és a fordítás is sokszor hagy kívánnivaló maga után...
2013. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tanulok angolul, de amennyit én tudok azt még nem igen tudom felhasználni. esetleg évek múlva.
2013. febr. 20. 13:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért kezdj el könyvet olvasni angolul, még akkor is ha nagyon nehéz lesz eleinte. Felgyorsítja a tanulási folyamatot.
2013. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kávétejszín ***** válasza:
Támogatom, hogy olvass angolul könyvet. Sok olyanhoz is hozzájutsz, amit esetleg magyarul nem adnak ki a fenti okok miatt. Ez csak akkor bosszantó, ha egy sorozatot elkezdenek, de úgy döntenek, hogy nem költenek a folytatására. :)
2013. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Köszi a biztatást :)
2013. febr. 24. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!