Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg! Olvastam hogy sokaknak...

Szjg! Olvastam hogy sokaknak szimpatikus Arnold, miért?

Figyelt kérdés
Én a legelején még kedveltem, de aztán már nem annyira és nem csak azért mert Reniék miatta nem jöttek össze egy darabig, hanem mert olyan fölényesen és nagyképűen viselkedett a többiekkel és lekezelte őket. Oké, hogy okos, de azért szerintem néha több volt neki az egészséges önbizalomnál.
2013. febr. 14. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Én sem kedvelem, de valami olyasmi lehet az oka, hogy mindig Reni mellett állt és kedves volt vele. Mondjuk a 6. részig én nagyon szerettem, de aztán megváltozott. Azért kicsit érthető a viselkedése...
2013. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam, hogy sok ember már azért nem szereti, mert megváltozott. Hát.. nekem ez nem igazán jelent problémát, még mindig ugyanolyan számomra, mint pl. az első részben. Sajnos képes vagyok ilyen hülyeségeket csinálni, bocsi.. :) De amúgy tényleg sok embernek szimpatikus, talán amiatt, hogy van ilyen ismerősük, vagy nem tudom.. Én például szeretném ha lenne, de ez már megint más téma.. :) Oké, nevezz őrültnek, nem zavar. :)
2013. febr. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Na már most.Én is abba a táborba tartozom,ahol Arnoldot bírjuk.Szóval.Én a 4.-ig kimondhatatlanul bírtam,és nagyon nagyokat röhögtem a beszólásain.Én azért olyan

intelligensen jóképűnek képzeltem el,de persze nem olyan nagyon hű de,mint Cortez.Nekem van olyan sejtésem,hogy ő máshogy akar jót az embereknek,és ha teszem fel egy valódi személy lenne (esetleg én közvetlen kapcsolatban lehetnék vele),akkor mindenképpen vele 'lógnék',és Pinkie Pie feelingel próbálnám megnevettetni.

2013. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan mondják azt, hogy Arnold megváltozott, már nem a régi..., de bennem még mindig a jó emlék él. Szerintem az nagyon nemes döntés volt, hogy csak szinte a búcsúzásnál mondta el, hogy mégis mit érez Reni iránt. Mondjuk ezt is lehetne azzal cáfolni, hogy csak kihasználta Renit, de azért az nagyon nehéz lehetett neki. Én úgy gondolom, csak rosszul kezelte Arnold ezt a helyzetet (bár az érzéseit nem mondta, de viszont a többi osztálytársát szidta). Nekem ez a véleményem! (:
2013. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!