Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi. Mi a...

Szent Johanna Gimi. Mi a véleményetek Arnoldról?

Figyelt kérdés

Legelső benyomás?

Az első három rész beli szerepe?

Miután kiderült, hogy szerelmes Renibe?

Miután elutazott és bunkó lett?


2013. febr. 16. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem először szimpatikus volt,az első 3 részben is.Akkor egy kicsit vagy hát nemtudom amikor kiderült,hogy szerelmes Renibe,de mikor bunkó lett már nem annyira.
2013. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Én végig bírtam, szerintem megérthető, miért lett bunkó. Mellesleg Cortez is volt bunkó, csak Reni elnézte neki
2013. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Én az elejétől kezdve sejtettem, hogy Arnold odáig van Reniért. És, hát végül is szerintem én nem bírtam egyszer sem, mert inkább csak akadályozta Renit attól, hogy rátaláljon végre Cortezre, sőt még utána el is akarta tőle venni. Szóval nekem nem jött be.
2013. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
79%
Mindig bírtam, mintha először magamat láttam volna (mindig olvasok jó tanuló vagyok...) és szerintem megérthető hogy bunkó lett, de nekem még most is az egyik kedvenc szereplőm.
2013. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 bogcsika22 ***** válasza:
62%
Az elsonel o volt a kedvendvencem. Az elso haromban nagyon szerettem, amikor szerelmes lett Renibe az egy kicsit sokkolt de akkor nem volt meg semmi bajom vele.Amikor elutazott akkor nagyon megutaltam foleg akkor amikor ott volt a szalagavato foprobajan, akkor nagyon bunko volt.kb ennyi a velemenyem Arnoldrol.
2013. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Én sose bírtam, számomra egy kis öntelt okoskodó kibírhatatlan fiú volt. De ugyanakkor sok dologban igaza volt. A 7. részben meg el lett rotva, mintha... mintha Laura azt akarta, volna hogy aki eddig szerette az most utálja meg.
2013. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
71%

Nekem az első pár részben tetszett a karaktere..

De aztán kezdődtek a harmadik részben kialakulni a Reni-Cortez részek. És mint minden romantikus tini én is a nagymenő szépfiúnak szurkoltam,nem pedig az okostojásnak.:D

Szerintem Ricsinek igaza van,amikor elmondja,hogy szerint miért jött vissza Arnold.(egy arrogáns bunkó,aki nem viseli el,ha Reni boldog,míg ő nem az). Arnold csak féltékeny Cortezre,mert neki mindene megvan: jó külső,lazaság,hírnév,szeretett lány :)

2013. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Az első benyomás: Egy arrogáns, beképzelt, okoskodó srác. Csodáltam, hogy befér a nagy arca az ajtón.

Akkor is mindig haragudott Renire Cortez miatt, meg próbálta azzal leszoktatni a bámulásról, hogy "haragszomrád"- ot játszott.

Miután kiderült? Mindig is tudtam, pf...

Mindig is az volt. És Cortez sem véletlen volt bunkó ám emberek! Arnold?:D Mondjuk ez az egy szó elég magyarázat nálam ő kimeríti az unszimpatikus kategóriát és az utálatosat is. Ennyi.

2013. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
31%
Én az elején sem kedveltem. Miután megtudtuk , hogy szerelmes Renibe utáltam. A bunkóságán pedig már nem is csodálkozok.
2013. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az 1.-3. részben szerettem, aztán egyre jobban megutáltam, mert miatta volt hogy nem jott ossze elobb Cortez és Reni és a 6. részben is nagyon megbántotta, szerintem nagyon ontelt!
2013. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!