Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimiből ki a...

A Szent Johanna Gimiből ki a kedvenc fiúszereplőtök?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok oda, hogy miért!:)
2013. febr. 17. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Dave, szerintem ő nagyon vicces, és tök jófej is!
2013. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát, az én kedvencem Zsolti! Egyszerűen imádom őt a kezdetektől fogva! De leginkább a humoros beszólásaiért, na meg azért mert mindig olyan aranyosan veszekedett Kingával amíg együtt jártak!!! :)
2013. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ricsi,Zsolti.:D
2013. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ricsi azért, mert tök sötét és annyit lehet nevetni rajta.

Zsolti meg szintén egy humorzsák, olyan beszólásai vann...:D

*előző voltam

2013. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik fiút bírom, mert egyedi figurák, hiszen ott van Zsolti, a vicces, Dave, a kütyümániás jóbarát, Ricsi, a "védelmező" Korn-fan, Cortez, a túlságosan tökéletes srác.
2013. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elsősorban Virág.


Virág stílusa nagyon megfogott. Igaz, én nem vagyok olyan sötét, mint ő (bár van bennem is :D), de az a hippi feeling, az a mosolygós, kacagós lány hasonlít valamiben rám. Még Ricsi is mondta, hogy Virág nem az a pláza-cica lány, aki folyton jól öltözik meg óvja a haját minden csepp esőtől, hanem egyszerűen öltözik, mégis színesen, és engedi, hogy összeborzolják a haját... Van benne igazság. Szóval, szerintem Virág stílusa érdekes.


Reni.


Reni valamiben hasonlít rám. Például abban, hogy mindketten könyvfalók vagyunk, könyek terén egyezik az ízlésünk. Ő is elég kedves lány, és tetszik, hogy megvédi Karcsit, meg az ilyeneket, és olyan aranyos Cortezzel... Máskülönben szépnek képzelem el, szorgalmas, és emellett nem hanyagolja el a barátait. Szeretem az ilyen embereket. Főként az nem tetszik benne, hogy nem szól vissza másnak.


Cortez.


Néha flegma és "gonosz" (:D), de amúgy rendes srác. Helyesnek képzelem el... Amíg nem jártak, Renivel flegma volt, de amikor jártak, teljesen kedves volt vele, és amikor Reni beteg volt, sok időt töltött vele, és pénteken sem ment Zsoltiékhoz. Tehát, hogyha van egy barátnője, törődik is vele, nem hanyagolja el, emellett kedves. :) A barátaival is...


Meg persze a többiek. Még a fontosakhoz szóba jöhet Zsolti, Dave, Kinga, Ricsi... Imádom majdnem mindegyiküket, olyan jó családias társaság abban az osztályban 12-en. Olyan kár, hogy már csak egy rész és vége. Aztán mindenki szétszéled...

2013. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Most látom, hogy fiúszereplőt írtál... Hát bocsánat.


Ott Cortez, Ricsi, Zsolti, Dave.

2013. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is mindegyiket imádom az eredeti balhés négyesből, mert mindegyikben van egy pici vagy sok az ideálomból! Cortez mindig Reninek akar jót és még az ősök is szeretik, mert tökéletes fiú, Ricsi hihetetlen módon vigyáz Virágra (ami nekem is nagyon nagyon jól jönne!), Zsolti übervicces, Dave pedig az a fiú, aki kellően komoly, de jókat lehet röhögni a kütyüőrült poénjain! Egyszóval imádom őket!
2013. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!