Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek, a SZJG-ben...

Szerintetek, a SZJG-ben azután miután elmondja Reninek Arnold, hogy van egy barátnője még mindig szereti Renit?

Figyelt kérdés
Szerintem lehet, hogy csak kitalálta ezt a Chloé-t vagy kit, hogy bebizonyítsa ( vagy csak az akarja hogy azt higgye) Reninek, hogy már nem szereti. Vagy mert reninek is ott van Cortez ő is bizonyítsa, hogy nem olyan béna, hogy nem tud magának barátnőt találni...
2013. febr. 19. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Kezdjük ott, h mi az az SZJG?
2013. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kitalálta. Gyanús, hogy Chloé pont nem ért rá... Vagy komolyan otthon hagyta a barátnőjét a szüleivel, amikor bemutatni jött haza? Szerintem taplóság lenne.
2013. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is gyanús...és ha nem tudjátok, hogy mi az a szjg akkor ne "válaszoljatok" a kérdésre, mert akkor az nekem nem válasz hanem egy kérdés...ha tudni szeretnétek mi a szjg csináljatok egy kérdést...
2013. febr. 20. 20:30
 4/14 anonim válasza:
Szerintem is elég gyanús hogy Arnold barátnője (idézőjelbe) nem ér rá!!!
2013. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 egy könyvmoly :Đ válasza:
Szerintem is gyanús mert nehogy már a legjobb barátomnak nem tudjam bemutatni a barátnőmet úgyhogy Arnold tuti hazudott
2013. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 babylike ***** válasza:

nem tom!

szerintem lehet,hogy clohé(vagy kicsoda)létezett,csak nem Arnold barátnőjeként,

de azt is el tom képzelni:clohé tényleg Arnold barátnője és Arnold azért nem tudta őt bemutatni Reninek mert lehet,hogy clohé is elment meglátogetni az ő ott élő barátját/barátnőjét!(Arnoldal úgy beszélték meg,hogy amíg ő meglátogatja Renit,addig Clohé az ott élő barátait!)

2013. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 babylike ***** válasza:
amúgy Arnold biztos még akkor is ,ha nem is 100%,de SZERETTE RENIT!!!
2013. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem is szerette sőt még a 8-ban is szeretni fogja
2013. márc. 3. 15:16
 9/14 babylike ***** válasza:

az biztos!!!

Laura is írta,hogy Arnoldnak nagy szerepe lesz a 8-ban!!!

én arra gondolok,hogy Arnoldak ilyen téren lesz szerepe(:D,Renivel kapcsolatos és az is lehet,hogy Arnold olvassa el Reni naplóját)

2013. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 babylike ***** válasza:
44%
az első "válaszhoz" az SZJG A SZENT JOHANNA GIMI RÖVIDÍTÉSE te ezt komoly nem tudod?
2013. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!