Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani jó könyvet?

Tudnátok ajánlani jó könyvet?

Figyelt kérdés
Mostanában szinte minden általam ismert jó könyvet kiolvastam (heti 2 könyvet olvasok, falom őket), tudnátok ajánlani olyat, ami esetleg kevésbé ismert, de nagyon jónak tartjátok? Főleg sci-fit olvasok, de szeretem a romantikus regényeket is. Légyszi ne írjátok: Szent Johanna Gimit, Éhezők viadalát, A 50 árnyalat trilógiát, Trónok harcát, Csontvárost, Örökéjt. Ezeket már olvastam :) Ha valakinek szüksége valamelyikre csak írjon priviben és átküldöm. E-bookon olvasok, tudom küldeni epubban és pdfben is.

2013. febr. 19. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvass horrort:D Stephen Kingek nagyon jok

De a Neveletlen hercegnő Meg Cabottól is jo

2013. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mirk ***** válasza:

A sci-fi csúcsai Stanislaw Lem művei. Bármit elolvashatsz tőlük, ha nem feltétlenül pörgős akcióra vágysz.

Tudok persze más jellegű műveket is. Ezek különösen tetszettek:

Arthur C. Clarke: Ráma sorozat

Joe Haldeman: Örök háború

Dan Simmons: Hyperion sorozat

Peter F. Hamilton: Földre hullt sárkány

Jon Scalzi: Vének háborúja sorozat

Szergej Lukjanyenko: Ugrás könyvek

Most vágtam bele egy Star Wars trilógiába (Darth Bane), eddig féltem, hogy gagyik lesznek a star wars könyvek, de eddig tetszik.

2013. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szereten a sci-fit, akkor ajánlom a nagy klasszikus, Isaac Asimov könyveit:


[link]

2013. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!