Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 11 éves olvasni szerető...

11 éves olvasni szerető fiúnak, milyen komolyabb érdekesebb sztorijú, de korhoz is illő könyvet tudnátok ajánlani? Nincs semmi kiemelten kedvelt témája.

Figyelt kérdés
Nem ismerem sajnos a fiút,csak részinfókat tudok róla,így nem tudok választani.Én 11 évesen még utáltam olvasni csak később kezdtem el,így semmi ilyesmi nem jut eszembe.
2013. febr. 7. 18:21
1 2
 1/18 anonim válasza:
Talán a Kis Herceg. Imádom.
2013. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Monte Cristo grófja

Nagy Indián könyv

Lutra

Egri csillagok

Csalánba nem üt a mennykő

Harry Potter

2013. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Harry Potter tuti befutó
2013. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
52%

Tüskevár, ha szereti a kalandos történeteket!

Ott a folytatása a Téli berek!

2013. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Rejtő Jenővel nem lehet melléfogni szerintem ilyen korban.
2013. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A Babó
2013. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jules Verne akármelyik könyve. Nekem nagyon bejöttek :)
2013. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

A hobbit: Váratlan utazás

Darren Shan: A Rémségek cirkusza-sorozat. 12 részes, és garantáltan leköt minden egyes könyv

Szinten Shan: A Démonmester(vagy Démonvilág)-sorozat: ez 10 részes és egy kicsit horrorisztikus, de én 11 évesen kezdtem el olvasni, és imádtam, nem az a hülye pokolos cucc.

Ha okosabb fajta kissrác aki a bonyolultabb sztoriszálakat is tudja élvezni, tudom még ajánlani R.A.Salvatore sötételf-regénysorozatát. Ha jó a fantáziája az ilyen jellegű könyvek magukba szippantják (mint engem is), és ezt mindenki tudja milyen király dolog :D

2013. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bármi, ami Jules Verne.
2013. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem Örkény egyperceseit is érdemes. Néhol mondjuk kicsit undik de jókat lehet rajtuk nevetni.


Amúgy én 10 éves olvasok rendszeres könyveket. Akkoris és most is úgy vagyok, hogy olyanokat elolvasok amiket kiadtak filmen és a vége fele megnézem a filmet. /vagy ha elolvastam./


Nekem nagy kedvencem volt pl:. az eragon is. Ez inkább kalandosabb.

2013. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!