Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 14 éves vagyok, van olyan...

14 éves vagyok, van olyan könyvkiadó, ami esetlegesen kiadná könyvemet?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nincs. Tedd fel az internetre, csinálj magadnak hírnevet.
2013. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hypno ***** válasza:
100%
Nem a korod miatt, ne gondold azt. De nem amerika vagyunk, kis olvasói közönségnek kell megfelelni, nincs mértéktelenül pénz erre, nem vagy ismert, a témád valószínűleg tucat és sablonos, a kidolgozás felületes és kataszrófa, tehát abszolut nulla az esélyed. :////
2013. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jót mondanak az első válaszadók.

Próbálj meg mindenekelőtt a neten, egy erre specializálódott oldalon népszerű lenni, olvasói kört gyűjteni magad köré. Először ebből tanul az ember, egy könyvkiadó biztosan elhajt, mindennaposan rohamozzák őket nálad idősebb és tapasztaltabb írók is a kézirataikkal.

2013. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy részletet nyugodtan, leellenőrzöm!
2013. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első néhány fejezetet feltöltöttem az internetre: [link]
2013. febr. 23. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát. Ez... Én nem akarok gonosz lenni, korodbeli vagyok, én is írok, szóval elég lenéző dolog lenne leszólni, amit írtál, plusz a lelkedben lévő mély sötétség, amiről írsz, és az eddig egy szakadékban leélt életed, amit szintén megemlítesz, hát... Egy kicsit megrémít, de pár dolgot muszáj megjegyeznem. Segítségképp.

Van egy pár helyesírási hiba a szövegben. Nem vészesek, de zavaróak tudnak lenni olvasás közben.

Aztán meg, körülbelül amikor kiderül, hogy ez a mély, sötétségben tengődő, belső harcot vívó személy egy diáklány, egészen komolytalanná válik a sztori! Sosem bírtam, amikor valaki azt hiszi, hogy csak neki vannak mély gondolatai, a többiek pedig birkanyáj... Persze, mindenki kiemeli magát a közösségből, de gondolj bele, kívülről téged is csak egynek látnak a többiből!

Azt pedig jegyezd meg, hogy a jó könyv sose "mondja meg az olvasónak a tutit", ahogyan te teszed. Sugall valamit, de csak rávezet egy meglátásra, amit az olvasó magában fogalmaz meg. Így lesz egy mű katartikus. Te már az első pillanatban szájba rágod a mondanivalódat, és ezért unalmassá, vontatottá válik.

2013. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát... Elolvastam... Nem hiszem, hogy érdekelne-e bárkit...
2013. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már biztosan megoldottad, de íme a válasz: bármit kiadnak, csak neked kell fizetned érte.
2016. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!