Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kiadnának egy ilyen könyvet?...

Kiadnának egy ilyen könyvet? Melyik könyvkiadó a legjobb?

Figyelt kérdés

17/L vagyok, fél év múlva leszek 18, ha a fiatal korúságom esetleg akadály lenne...

melyik könyvkiadó a legjobb? amiért nem kell fizetni, én kapnék érte pénzt (nem az a lényeg hogy nagyon sokat) és értékelnének egy ilyen regényt?

fantázia-tiniregény, inkább lányoknak való, vannak benne jó szövegek, beszólások, nem tucat (szóval nem vámpíros meg ilyenek). a címe egy angol szó, ezt még korrigálhatom, de ez nem lenne baj?


2013. febr. 25. 17:26
1 2
 1/16 AccountManagerkovács ***** válasza:
A Libri és az Alexandra kiadó befogad kéziratokat, keresd fel őket. Elolvastattad már valakivel a művedet?
2013. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

köszi! :)

wordpad-ben írtam, de kinyomtathatom, ha ki kell, vagy adhatok nekik pendrive-t?

még nincs kész, még nem mutattam meg senkinek, de korábban írtam egy hasonlót, ami már nincs meg, az tetszett a családomnak, kritikát is kaptam, negatívat is. csiszolom, írom, mutatom majd másoknak:)

2013. febr. 25. 17:41
 3/16 A kérdező kommentje:
azt még hozzátenném, hogy a könyvben a lányok 15-17 évesek, viszont a legidősebb sokat bulizik, pasizik, iszik, szexről is van benne szó. ez nem jelent "rossz példát"? ettől függetlenül kiadják?
2013. febr. 25. 17:57
 4/16 AccountManagerkovács ***** válasza:

Rossz példa? A mai tinik előtt a twilight meg a vámpírnaplók a példa, ne viccelj:)

Azt tanácsolnám, hogy ha készen lesz, akkor olvastasd el valakivel, aki azért kb. abba a korosztályba esik, akiket meg akarsz célozni a könyvvel!

2013. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 AccountManagerkovács ***** válasza:
Ja és elég ha emailben átdobod nekik, nem kell kinyomtatni.
2013. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm :) tudsz egy linket küldeni lécci? ahol el tudnám majd küldeni a Librinek meg az Alexandrának :D
2013. febr. 25. 21:14
 7/16 AccountManagerkovács ***** válasza:
A honlapjaikon nézz körül, a Kapcsolat címszó alatt
2013. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi :) és ez az egész dolog mit jelent a pénzre nézve? :D
2013. febr. 25. 21:51
 9/16 anonim ***** válasza:
underground kiado. kb 10e forintot kell fizetni...es nem kell honolig varni a kiadasra...
2013. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
és abból nekem mi a bevétel? :)
2013. febr. 25. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!