Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kiadnának egy ilyen könyvet?...

Kiadnának egy ilyen könyvet? Melyik könyvkiadó a legjobb?

Figyelt kérdés

17/L vagyok, fél év múlva leszek 18, ha a fiatal korúságom esetleg akadály lenne...

melyik könyvkiadó a legjobb? amiért nem kell fizetni, én kapnék érte pénzt (nem az a lényeg hogy nagyon sokat) és értékelnének egy ilyen regényt?

fantázia-tiniregény, inkább lányoknak való, vannak benne jó szövegek, beszólások, nem tucat (szóval nem vámpíros meg ilyenek). a címe egy angol szó, ezt még korrigálhatom, de ez nem lenne baj?


2013. febr. 25. 17:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent a pénzre nézve. Elküldöd, vársz egy évet, aztán reméled, hogy válaszolnak. Nagyon jónak kell lenned ahhoz, hogy kiadják, és szerintem még akkor se remélj belőle igazán bevételt.

Fiatal vagy, senki sem ismeri a neved, nagy valószínűséggel nem fogják bevállalni, mert rengetegbe kerülne nekik.

Ez a szomorú valóság.

Próbálkozz inkább a könyvmolynál, az passzol inkább a te műfajodhoz.

2013. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
mert a ma ismert írók nem voltak sohasem fiatalok és ismeretlenek?
2013. febr. 27. 21:04
 13/16 anonim válasza:

Az Underground kiadóval jársz a legjobban. Náluk messze a legkönnyebb és leggyorsabb könyvet kiadni.

A bevételről itt olvashatsz bővebben:

[link]

2013. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2013. márc. 1. 15:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Ki lett adva végül?
2017. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Na, mi lett?

Ki lett adva? Ha igen, mi lett a címe?

2019. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!