Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani valami...

Márciuska kérdése:

Tudnátok ajánlani valami egyedi, eredeti, különleges fantasy vagy misztikus könyvet?

Figyelt kérdés
A vörös pöttyösök 80%-át olvastam, és szerettem is, de már unom a sok egyforma vámpíros-vérfarkasos-tündéres-halhatatlanos-bukott angyalos sztorit! Valami olyan kéne, amiben tényleg eredeti ötlet van, mint pl. Collen Houck: A tigris átka, Marissa Meyer: Cinder, Veronika Roth: A beavatott, Derek Meister: Ghost Hunter, Kelley Armstrong: A szellemidéző. Elég sok mindent olvastam már, de azért mondjatok ötleteket, és ha lehet azt is, hogy mitől különleges az a könyv, amit ajánlotok!

#könyv #fantasy egyedi
2013. febr. 27. 08:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
John Flanagan :A vadonjáró tanítvány, és a 2. rész, de a többit még nem fordították le!:)
2013. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Húú, köszi mindenkinek a sok ötletet! Lesz miből válogatni!
2013. febr. 28. 08:16
 13/21 anonim ***** válasza:
Marina és Szergej Gyacsenko: Alekszandra avagy a teremtés növendékei
2013. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi, azt olvastam! Pont ilyenekre gondoltam!
2013. márc. 1. 06:25
 15/21 Snowpehely ***** válasza:
Az éjszakai cirkusz nem tudom mennyire számít misztikusnak, semmi különleges lény nincs benne, de a sztori elég egyedi. Amúgy ott van még a Vérbe öltözött Anna is.
2013. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Pontosan ilyesmikre gondoltam, mint az Éjszakai cirkusz! A Vérbe öltözött Annát nem ismerem, de ezek után meg fogom szerezni! Köszi!
2013. márc. 4. 07:35
 17/21 anonim válasza:
73%

LICIA TROISI: EGVILAG!!!!!!!!!!!

Ez a konyv valtoztatta meg az eletem........:)))

2013. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Karen Marie Moning: Tündérkrónikák

Maggie Stiefvater: A Hollófiúk

2013. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi! A Hollófiúkat ismerem, a Tündérkrónikákat ki fogom próbálni!
2013. márc. 25. 12:04
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett most olvastam ki az a címe: Gyönyörű sorcsapás. Hadd kérdezzem meg olvastad az árnyékvilág c. könyvet nekem nagyon tetszett. OLvasd el ha még nem olvastad.
2013. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!