Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani valami...

Márciuska kérdése:

Tudnátok ajánlani valami egyedi, eredeti, különleges fantasy vagy misztikus könyvet?

Figyelt kérdés
A vörös pöttyösök 80%-át olvastam, és szerettem is, de már unom a sok egyforma vámpíros-vérfarkasos-tündéres-halhatatlanos-bukott angyalos sztorit! Valami olyan kéne, amiben tényleg eredeti ötlet van, mint pl. Collen Houck: A tigris átka, Marissa Meyer: Cinder, Veronika Roth: A beavatott, Derek Meister: Ghost Hunter, Kelley Armstrong: A szellemidéző. Elég sok mindent olvastam már, de azért mondjatok ötleteket, és ha lehet azt is, hogy mitől különleges az a könyv, amit ajánlotok!

#könyv #fantasy egyedi
2013. febr. 27. 08:16
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Nem biztos, hogy illik a többihez de ezek is vámpírokkal, alakváltokkal ... foglalkozik:

Laurell K Hamilton - Merry Gentry sorozat

- Anita Blake a vámpírvadász sorozat

Chloe Neill - Chicagoland vámpírjai sorozat

J. R. Ward - Fekete tőr testvériség sorozat

Kelley Armstrong - Sötét erő trilógia

Jenna Black - Bűbáj ösvény sorozat

Joss Stirling - Sky-Lélektársak

Meg Cabot könyvek

Nalini Singh - Angyali vadász sorozat

- Egy világ két faj állandó küzdelem sorozat

P.C.Cast - Éjszaka háza sorozat

Rachel Vincent - Vérmacskák sorozat

Richelle Mead - Vámpír Akadémia

Sarwat Chadda - Az ördög csókja

Scott Westerfeld - Csúfok sorozat (ez kicsit különbözik de szerintem nagyon király, nem vérfarkasos-vámpíros)

Amúgy ha bármelyik kell, akkor szólj, mert el tudom neked küldeni e-mailben :D

2013. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!