Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek nem ciki az ha 14...

Szerintetek nem ciki az ha 14 éves fiú vagyok és nagyon szeretem a Szent Johanna Gimit? Már mondták és nem foglalkoztam vele, de azért érdekel.

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 19:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem ciki.A Szent Johanna Gimi egy nagyon jó könyv,ami tetszhet akár fiúknak is :))
2013. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy ciki! Légy büszke magadra, hogy olvasol, és van saját véleményed. Én csak bíztatnitudlak rá, hogy olvasd!
2013. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%

Én mindig azt válaszolom az ilyen kérdésekre,hogy nem ciki,Te döntöd el,mit csinálsz,de...

Szerintem alapból az "ciki",ha valaki ilyen értéktelen szennyet olvas.Pláne egy fiú...


De ha kitetted ezt a kérdést,az azt jelenti,Te sem vagy benne biztos,hogy ez normális.Különben nem tetted volna ki.

2013. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
Milyen értéktelen szennyet?!
2013. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
38%

Na vajon?A szóban forgó könyvet.Semmi gyakorlati értéke nincs.Tudás van benne?Nem.Szépirodalmi alkotás?Nem.

Ha már olvas valaki,legalább normális könyvvel tenné ezt.Ez értéktelen.Még csak nem is egyedi,millió ilyen van.Szórakoztató?Hát lehet,esetleg annak,akinek ez élete első könyve.

2013. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%

Olvastad?Mert 14 éves vagyok,kb. 200 könyvet olvastam,mire ez is a kezembe akadt,és képzeld:TETSZETT,osztályból is elkezdték olvasni,és képzeld nekik is TETSZETT.

-lehet-Nincs irodalmi értéke,de tudok-és mások is- rajta nevetni,szórakoztat,és egy ifjúsági könyvnek lényegében ez a dolga.

2013. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem ciki, ha tetszik olvasd, ne érdekeljen mások véleménye...
2013. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%

Itt aztán van vita.

Te viszont tényleg nem olvashattál 200 könyvet 14 éves kislány. És tényleg nem egy irodalmi alkotás. Semmi értéke nincs. Attól, hogy tetszett, még irodalmilag tényleg nulla. Te meg 14-éveske nem vagy irodalmár, mi már idősebbek vagyunk nálad, szóval hagyd meg az építő kritikát vagy a szakavatott véleménymondást az irodalmi értékről a nagyoknak. Szeretheted, szórakoztató könyv, de nem egy világirodalom szintű.

2013. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
76%
Először is: Akik azt írták hogy nem ciki, azok mind lányok voltak. Másodszor: Szerintem elég ciki mert ez a könyv tinilányoknak szól. De ha szereted akkor olvasd csak ne dicsekedj vele. Legalább lesz témád ha csajozol ;)
2013. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
9%
én lány vagyok, és nagyon szeretem ezt a könyvet, viszont egy fiútól azért nem várnám ezt.. szóval eléggé ciki szerintem, tényleg ne dicsekedj vele senkinek, mert a végén még sértő jelzőkkel illetnek..
2013. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!