Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Metro 2034 vége?

Metro 2034 vége?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ti mit gondoltok, mi történhetett Artyommal, Szásával és Leonyiddal?

Nekem a vége kicsit zavaros volt sok megválaszolatlan kérdést hagyott maga után.

Remélem lesz folytatása.



2013. márc. 3. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Direkt ilyen zavaros, hogy te magad döntsd el, hogy kivel mi történt. :) Szerintem Szása eljutott a Smaragdvárosba, hiszen a holtteste nem került elő, Artyom valószínűleg meghalt, legalábbis ha jól emlékszem, akkor vége felé írja, hogy a telefontól ellépő katonát lelövik, hogy Leonyiddal mi történik, arról meg fogalmam sincs. Még nem gondolkoztam el rajta.

Egyébként valószínűleg nem lesz folytatása, legalábbis Glukhovsky még régebben mondta, hogy nem tervezi azt, hogy továbbírja. Viszont, ha érdekel, akkor van egy úgynevezett Metro Universe sorozat, amihez bárki írhat könyvet, ami 2033-ban a saját lakhelyed metrójában játszódik. [link]

2013. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válasz.

Aki a telefon mellé lépett az biztos Artyom volt?

2013. márc. 5. 21:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Haaat szerintem Szasa valahol meghal, nem tudom hogy hol a teste, de ha eltunt a vizben, akkor szerintem meghalt, meg vele Leonyid is. Artyom szerintem meg el valahol es semmi baja...
2013. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, neked is ment a pipa :)
2013. márc. 6. 21:24
 5/15 anonim ***** válasza:
most olvastam el a könyvet, lehet hogy már nagyon gyorsan felejtek, vagy csak nagyon izgalmas volt és nem mindenre figyeltem, de Leonyidot hasba lövik, amikor a "zombiknak" játszik, és ha jól vettem ki nem Artyum feladata volt berobbantani az állomást?
2013. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%
Artyom valóban meghal, ez 100%, hogy honnan tudom: Metro: Last Light, de amugy gyereke is születik...
2013. máj. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a Last light ne ma 2034- az a játék, és nem a könyvet dolgozza fel...
2013. máj. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a Last Light-nak 2 vége van, a rosszban meghal Artyom, a jóban pedig túléli. Mellesleg a jó végtöl indul a 2034 könyv.
2013. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen így végül is be lehet illeszteni a sztoriba, bár ez bizonyos szempontból lényegtelen, hiszen az egyik játék a másik könyv.. remélem az író azért később még kedvet kap egy két regényhez.
2013. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy a Metro Last Light történetét kiadják könyvben,csak részletesebben.Egyébként Leonyid szerintem meghalt Artyommal együtt,de Szása lehet hogy túlélte.
2013. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!