Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A nyomtatott könyveket vagy...

A nyomtatott könyveket vagy az elektronikus könyveket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
melyiket választanátok?

2013. márc. 7. 09:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő.


Otthon csakis rendes könyvvel tudom elképzelni,hogy a fotelba kucorodok egy pohár teával.

Melóban,vonaton csak pdf-ként lementettel lehet,azt tudom telefonon/gépen is olvasni.

2013. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyomtatottat! Egy elektronikus jegyzet olvasgatása számomra sosem érhet fel ahhoz az érzéshez, amikor egy könyvvel a kezemben ülök a fotelba, vagy jó időben egy fa árnyékába.
2013. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Antimod ***** válasza:
100%
Ha tehetem, én sem olvasok gépen sokat.
2013. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Dubi ***** válasza:
100%

Tanulni gépen szoktam, interneten utána tudok nézni egy pillanat alatt bárminek, ami esetleg számomra ködös a tananyagból.


Ha szórakozásból olvasok, akkor viszont egyértelműen a nyomtatott könyvet preferálom.

2013. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nyomtatott
2013. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nyomtatott könyv. Megvan a "fílingje". A monitoron olvasás rettenet.

Régóta tervezem az e-book olvasó kipróbálását, jó alternatívának tűnik.

2013. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

én egyszerűen nem bírok tanulni monitorról, max jegyzetelni, de még azt is kínkeservesen.


tehát mindenképpen a nyomtatott könyveket preferálom, ezért nyomtatok is agybafőbe irodából lenyúlt papírra (aminek egyik oldalán van valami, és ki akarják dobni), meg utántöltött tintával :D van egy jó kis nyomtatóm, kb 2 oldal / perc, szenvedtetem is rendesen.


de van, hogy mindkettőt használom egyszerre, ha tanulok, akkor pdf-ben jó rákeresni, hogy hanyadik oldalon találom meg, és egyszerűen odalapozok.

2013. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nekem ez igazából könyv függő, sajnos az egy oldalon több hasábban futó könyveket az e-bookom nem tudja normálisan megjeleníteni, az is zavaró lehet, ha túl sok a kép, bár ilyen könyvekkel még nem találkoztam. Viszont el tudom képzelni, hogy ne legyen könyvespolcom, legalábbis nem annyi, mint a szüleim házában van, helyette valamilyen tárhelyen felhő szolgálatásban tárolnám az e-könyveimet. A Nookon normálisan optimalizált könyvet olvasni pedig über király, függetlenül a helyszíntől. Egy kézzel lehet tartani, és lapozni, alig van súlya és nem csúszik. Igazából csak a vízálló tokoknak kellene jobban elterjednie és akkor tökéletes is lenne a számomra.
2013. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A nyomtatottat, mert annak az elolvasásához nem kell gép vagy laptop, nem kell keresgéli a legközelebbi konnektort, hosszabbítót szerezni, és még áramot sem fogyaszt. A nyomtatott könyvet csak előveszem és elolvasom. Ha véletlenül ráöntök valamit, az is kevésbé árt neki, mint a laptopnak. Végül, de nem utolsósorban szemkímélőbb is.
2013. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén hangzik, de szerintem a nyomtatott könyvnek a fő varázsa,hogy szinte lelke van, illata, tapintható.
2013. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!