Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Reni+Cortez, Virág+Ricsi,...

Reni+Cortez, Virág+Ricsi, Kinga+Dave? Ki a legjobb páros? (Indokkal)

Figyelt kérdés
:) Szerintem Ricsi és Virág, egyszerűűűen oaan cukiiik!

2013. márc. 7. 16:21
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat! Am. az a válaszó aki nem írta, hogy ki a kedvence, sőt el sem olvasta (nem akarok veszekedést) akkor miért írja ide?!!
2013. márc. 17. 17:03
 22/48 anonim ***** válasza:
68%
Bocsi h félreértettem, egyrészt, másrészt, csak megkérdeztem, bocsi... Azért is bocsánatot kértem h offolok... De természetesen le kellett ezért pontozni... Remélem nem sértettem meg senkit, hogy az idejét loptam.
2013. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem Reni és Cortez:)
2013. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 marietta99 ***** válasza:
75%

höööööööö :DDDDD hát persze hogy Reni és Cortez.

azért mert Cortez úgy viselkedik Renivel mintha az élettársa lenne(és az is lesz,na mindegy...:$) mert végi,szereti,óvja de nem úgy mint a szülő a gyerekét,hagyja élni és nem tapad rá,de azért tudja h Reni imádja őt és úgy intéz mindent hogy Rennek jó legyen.Reni meg imádja Cortezt és mindent feláldozna érte,ez épp elég indok.:)

(persze Ricsi^Virág és Dave^Kinga is cuki meg imádom őket sat,sat.. nade én C és Reni párti vagyok. )

2013. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
73%

Ricsi és Virág :)

oaaan arik :D és Ricsi mindig megvédi Virágot, ami szintén nagyon aranyos bennuk :D

2013. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
63%
Kinga és Dave!!! :)
2013. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mind a hárman cukik együtt bár én Kingáékat nem mondanám :DD és azért Virágék azért menrt oan naon cukiiiiik:)
2013. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 rió publik ***** válasza:
64%

Reni és Cortez. :)

Bár még csak a 6. - at olvasom, de egyenlőre ők tetszenek együtt a legjobban. :)

2013. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
72%
Egyértelmű, hogy Ricsi és Virág, mert cukik, és mert Ricsi állandóan megvédi... :DD És nem "fojtják meg" egymást. :DDDD
2013. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 Biankaa1 válasza:
29%

Szerintem is Ricsi és Virág, mert ők vannak a legrégebb óta együtt és azóta is mennyire szeretik egymást. :)

Meg hogy Ricsi még mindig Emónak hívja és hogy mennyire tudja félteni Virágot. :)

2013. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!