Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Reni+Cortez, Virág+Ricsi,...

Reni+Cortez, Virág+Ricsi, Kinga+Dave? Ki a legjobb páros? (Indokkal)

Figyelt kérdés
:) Szerintem Ricsi és Virág, egyszerűűűen oaan cukiiik!

2013. márc. 7. 16:21
1 2 3 4 5
 31/48 Fann:) válasza:
70%

Hét sztem C+R páros mert C úgy fogadja el Rent ahogy van mindig figyelrá nem akarja megfolytani az érzéseivelés mindig óvja mindentől de úgy h Ren ne vegye észre.Ren Cortezre is figyel: az érzéseire, nem akarja lekorlátozni és imádja, szereti és soha nem faggatja a szüleiről majd C mindent elmonddja majd ha akarja

Virág+Ricsi hát számomra ők fura páros Virág az agyiszintjéhez képest szerette Ricsit de sose mutatta ki nyilvánosan itt úgy értem hogy nem nagyon mondja h szereti meg stb. Ricsi óvja mindentől Emót de sztem nagyon lekorlátozza.

Kinga Dave: a miss dühöngő és a mr nyugodtság Dave figyelmes Kingára nyugtatja és figyel a céljaira hozzá igazodik és nem korlátozza irányítja.Kinga hát nagyon figyel Davre és szereti de ezt csak azok tudják akik figyelnek ismerik jó mélyen Kingát mert nem a mindenkinek elmondom h szeretem.

számomra C+R=<33

2013. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
29%
RICSI+VIRÁG!!!!!! annyira cukik,meg minden! Cortez+Reni páros nem tetszik-nem reális. Kinga és Dave meg hát...nem is tudom nekem a Zsolti +Kinga páros jobban tetszett
2013. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
29%
Virág és Ricsi.annyira cukik. <3
2013. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 Patrii*-* ***** válasza:
91%

én nagyon szeretem Cortezéket, de számomra túl tökéletesek:)

Virág és Ricsi egyszerűen aranyosak együtt:)

Dave és Kinga meg egy olyan páros akik tökéletesen kiegyenlítik egymást. Ők a leghétköznapibb páros:)

Ha választani kéne azt mondom: nem tudom. Miért nem tudom. Most irtam le:)

2013. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim válasza:
68%
Cortez+Én:DDDDDDDDDdd :$!!
2013. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 Dolly99 ***** válasza:
91%
virág és ricsi. annyira különböznek, és mégis tökéletes párost alkotnak!:)
2013. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
100%
Cortez és Reni, mert Cortez olyan gyengéd vele, vigyáz rá és olyan édesek együtt.. :) meg szeretem, amikor megbeszélik a múltat :D
2013. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 Dolly99 ***** válasza:
92%
ricsi és emo
2013. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
100%

C+R!

Mert nehéz utat jártak be mire,Párizsig eljutottak.Cortez Renit úgy szereti ahogy van.Reni meg egyszerűen imádja Cortezt!

2013. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:

Szerintem mindegyik.

Virág és Ricsi:Mert aranyosak.

Reni és Cortez:Mert nagyon szerelmesek.

Kinga és Dave:Mert széoek együtt.

2014. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!