Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki kiolvasta már az SzJG...

Valaki kiolvasta már az SzJG 8. részét?

Figyelt kérdés
Csak simán kíváncsi vagyok, hogy ki olvasta ki előttem a válaszolók közül hamarabb. :) Mondjuk, tudom, hogy valaki biztosan meg fog előzni.

2013. márc. 9. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
én:))
2013. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindjárt :D
2013. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de valaki elmondaná, hogy mi van benne?
2013. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Jó, ez egy privát üzenetem, de nincs kedvem még egyszer ennyit gépelni:


Hát. Oké. De te kérted. :) Kezdem Cortezzel. Nem fog elmenni Amerikába, úgy tudta meg Reni ösztöndíját, hogy Vladár beköpte. Kicsit berágott rá. Visszatért a régi Reni, egész éjjel sírt, reggel ott volt Cortez, és Reni szüleivel beszélgetett. Megbeszélték, hogy Reni fogadja el az ösztöndíjat, Cortezzel összeköltöznek akkor majd Párizsban, egy albérletben. :) Bálint és Kitti szakítottak, Kitti Katával kezdett majd barátkozni, aztán gót lett. Reni ott aludt Corteznél. Többször is. De csak egyszer volt. Khm. Szóval. Na, érted. Akkor is csak ki lehetett következtetni. Megvoltak az egyéni balhék, ezeket csak akkor írom majd le, ha kéred őket. De elég viccesek. Edinának és Zsoltinak is volt álprofilja, és úgy leveleztek egymással, hogy nem is tudták, kivel beszélgetnek. Aztán Reni ajánlotta Edinának, hogy fedje fel a való énjét. Felfedte. Zsolti azonnak törölte, Dina Reni képébe vágta, hogy ez az ő hibája. Azután Zsolti kikérte Reni véleményét, hogy mi legyen. Edina és Zsolti összejöttek. :) Edina lehető leghosszabb kapcsolata volt. Igen, egy idő után szétmentek. Gábor nagyapja meghalt. :'( Osztálykirándulás. Hát. Cortez azért Cortez, mert gyerekkorába volt 2 latin-amerikai barátja, akik így nevezték el őt, hogy ne lógjon ki a sorból. :D Cortez már 9. elején érdeklődött Reni iránt. Ez a rész a kedvencem, majd ezt elolvasod. Virág rendelte azt a rengeteg gesztenyepürét. Arnold és a francia barátnője szétmentek. Hazajött Renihez, beszélgetni, bocsánatot kérni, stb. Cortez összebalhézott "Neményivel". Kinga aktát vezet az osztályukról. :D Tanuló csoportokat kellett alapítani, Reni kapta Zsoltit, meg Ricsit. Arnold hívja Renit skype-on, mert újra beszerelmesedett. Ricsi, meg Zsolti segítenek neki. O.o Arnold összejön azzal a csajjal, Cortez tájékoztatta Renit, hogy csak azért kereste fel Arnold Renit, hogy segítséget kérje, ergo kihasználta. :/ Viki és Gomba összejönnek. O.o Ennyi Viki szerepe, nem kavar Reniéknél semmit. :) Ezt is Reni a facebookon látta. Kinga, Virág, és Reni megölelik egymást, de ezt amúgy Kinga nem akarta. Nem ez az a sírós rész. Cortez szülinapján Reni ott aludt Corteznél, Cortez szülei hívják Cortezt skype-on. Reni összebalhézik (!) Cortez szüleivel. A végén lesz Reni Kinga Virág sírós jelenete, amikor Reni költözik Párizsba. Tudom, hogy össze-vissza írok, de még annyit elmondanék, hogy Reniék alig találtak albérletet, Arnold segített nekik. Cortez eladta a kocsiját. Így most hirtelen több nem jutott eszembe. Remélem, azért ez elég lesz. :D

2013. márc. 10. 08:52
 5/18 A kérdező kommentje:
Első, te amúgy mikor? Júúj, ugye mileyen jóó?
2013. márc. 10. 08:52
 6/18 A kérdező kommentje:
*milyen
2013. márc. 10. 08:52
 7/18 A kérdező kommentje:
És még hozzátenném, Ricsi Borrel rokona, Andris meg majd még az elején kórházba kerül.
2013. márc. 10. 09:15
 8/18 anonim ***** válasza:
Wow köszi :D Már alig várom, hogy elolvassam.
2013. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 poni bogi *.* válasza:
Uuuuuh nagyon köszi!!! :)
2013. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak egyszer szexeltek, ezt honnan veszed, kérdező? csak mert nem írta le, hogy mit csináltak, az nem azt jelenti, hogy nem is volt. Nem tudom, hány éves vagy, de ha az ember ottalszik a barátjánál, akkor éretelemszerűen van szex. Ezt a könyvből is ki lehetett következtetni, nem tudom, neked miért nem sikerült.
2013. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!