Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érvényes rendelés?

Érvényes rendelés?

Figyelt kérdés
Megrendeltem a szjg 8 részét még vagy 3 hete a Libri honlapján. Küldtek egy e-mailt , azzal kellet volna csinálnom valamit? vagy szállítják anélkül , hogy válaszoltam volna bármit? Sürgős lenne, előre is köszönöm a válaszaitokat.

2013. márc. 11. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna megerősíteni egy linkkel? Igazából nem tudom, Libritől még nem rendeltem.

De az is lehet, hogy mivel ezeknél a könyvhálózatoknál ma jelenik meg (legalábbis az Alexandrán és a bookline-on a mai dátumot írták), mától szállítják csak ki.

2013. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy csak ma jelenik meg :) de ha nincs rendesen visszaigazolva akkor aztán várhatom, hogy megjöjjön :) Megnézem még egyszer az e-mailt, de köszi a gyors választ ment a zöld
2013. márc. 11. 11:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kértek visszaigazolást, annak már mindegy, mert általában 24 órát adnak rá :) De mondom, nem ismerem a Libri mailjeit. Max hívd fel az ügyfélszolgálatot, vagy rendeld meg újra. :)
2013. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Telefonszámot nem találtam ( jó lehet , hogy béna vagyok mindegy :) ) , de írtam nekik. Újra csak akkor rendelem meg ha visszajeleznek , hogy nincs megrendelve. Több példányt rendeltem és kissé érdekes lenne ha a futár 6 könyvvel csengetne és kérné a 20E .
2013. márc. 11. 11:36
 5/7 A kérdező kommentje:

Visszaírtak .

Kedves Vásárlónk!

A könyv ma, márc.11-én jelent meg, várhatóan holnap, márc. 12-én kerül kiszállításra.


Köszönjük érdeklődését!



akkor minden oké és küldik? :)

2013. márc. 11. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor holnap megkapod :)
2013. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem :) köszi a válaszaidat
2013. márc. 11. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!