Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen emailt kapok, ha...

Milyen emailt kapok, ha megjött a boltba a könyv, amit rendeltem?

Figyelt kérdés

Az Alexandráról rendeltem egy könyvet, aznap meg is érkezett az automatikus email, de másnap ezt az emailt kaptam. Ez mit jelent?


Tisztelt ....!


Köszönjük, hogy vásárlási szándékával megtisztelt bennünket!


Logisztikai rendszerünk a következő

termékeket foglalta le sikeresen az Ön számára (itt a bizonylatszám stb)


A csomagolás előtti minőségellenőrzés

befolyásolhatja az előzetesen közölt

foglalási listát.

A csomag tartalmáról elkészülte után

értesítést küldünk.



2013. febr. 6. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Két levelet kapsz. Az egyik ez, a másik pedig arról szól, hogy az adott árut leküldték nyeked és hogy mennyibe fog kerülni. Aggodalomra semmi ok, jönni fog a második levél is és megjön a kért árud is.


Ez, amit te leírtál, még akkor készült, amikor felvették a rendelésed és szedik össze a könyveket (ellenőrzik...). Ha például a köynv, amit rendeltél rossz álalpotban van - emrt mondjuk az utolsó példány -, akkor leírják ezt neked...


Egyébként ha van Alexandra bolt a közeledben, nézd meg, hogy lehet-e oda kérni a szállítást, mert úgy megspórolhatod a szállítási díjat. Csak egy tipp, de egy-két ezer forintos köynvnél jól jöhet.

2013. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Igazság szerint az Alexandrába kértem a rendelést, csak nem tudtam, hogy ez az email mit jelent, és azt írták, hogy egy hétig őrzik nekem a könyvet.

2013. febr. 6. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj bocsi, vlahogy elnéztem ,hogy a botlba rendelted. Ezért tárgytalan az utolsó rész, bocsánat.


A többi így is igaz, viszotn a boltban kell érdeklődni, hogy megjött-e (elgalábbis én mindig megkérdeztem őket, nem szóltak ide).

2013. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm! :)
2013. febr. 6. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!