Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG-fanok ti is örülnétek...

SzJG-fanok ti is örülnétek egy újabb kötetnek ami Cortez szemszögéből írja le a történetet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 21:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam. Vegyük már rá az írónőt, hogy folytassa :DDDDD
2013. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 flóra13 ***** válasza:
Jó lenne, de nem valószínű LL már lezárta ezt, és szerintem a felnótt eletük már amúgy se lenne ilyen izgi
2013. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a 8/2-ben Cortez elmondja Reninek, hogy mi volt a véleménye az első napján(Corteznek ugye Szeptember 8.). Ide nem írom le, mert vannak, akik még nem olvasták, de nekem nagyon tetszett ^_^
2013. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
én nagyon örülnék!!! imádom Cortezt
2014. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
én nagyon örülnék neki!!!
2014. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én személy szerint nagyon örülnék neki:))))))
2015. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Óóó. És imádom Cortezt!!!!!!!!!!!!<3
2015. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Engem nagyon érdekelne. Bár én így szeretem az egész SzJG -t ahogy van...tegnap találtam egy oldalt ahol egy lány Cortez szemszögéből ír, nagyon jó! Oké, én sem úgy képzeltem Cortezt aki ömleng Reniről, és titokban végig reménykedik...De a csaj pont eltalálta!

Egyébként én még Gábort említeném meg, mert attól hogy ő annyira csendes, egy: tuti meg van a véleménye, kettő: úgy írna mint egy

"kívülálló" mert ugye ő látná ahogy Reni és Cortez kölcsönösen vonzódik egymáshoz, fantasztikus lenne!!!! Lehet egyszer majd megpróbálom én megírni!

2015. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!