Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nagyon sablonos és értelmetlen?

Nagyon sablonos és értelmetlen?

Figyelt kérdés

Elfelejtett emlékek. Elmosódott arcok. Már azt sem tudom milyen voltam régen. Egy biztos, egészen más. Persze a körülmények is kelőképp megváltoztak. És hiába mondják, hogy a változás jó dolog, mindennek megvan a maga hátránya és előnye.

Más lett minden. Már nem tudok megbízni akárkiben. A mindig fel-feltörő gyanakvás nem engedi. Már nem tudok önfeledten szórakozni, nem gondolni az azelőttre. A emlékek mindig visszarántanak a múltba és nem engednek tovább lépni.

Úgy érzem… Olyan mintha egy sűrű erdőben állnék. Körülöttem mozdulatlan fák és bokrok, sehol egy út, melyen elindulhatnék. Nem tudom pontosan honnan jöttem, hogy kerültem ide de nem is akarom. Csak állok tehetetlenül, de az idő múlik. Hamarosan sötét lesz és akkor már késő.


2013. márc. 12. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak sablonos.
2013. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol akarod felhasználni.

Értelmetlennek egyáltalán nem értelmetlen, de ha egy szépirodalmi mű bevezetőjének szánod, akkor kissé sablonos.

2013. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
annak ellenére hogy valóban sablonos nekem tetszik! Az a kérdés hogy milyen történetet írsz köré :)
2013. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az egész vagy csak néhány része?:D

Különben nagyon hajlamos vagyok ilyenekre. Csak magamnak írok, és nem fogalmazok olyan nagyon jól, de mindenképp megakarom örökíteni. Ez csak olyan prológus féleség lenne.:D

2013. márc. 12. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!