Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogy képzelitek el az SZJG...

Ti hogy képzelitek el az SZJG szereplőit? Ki a kedvencetek?

Figyelt kérdés

pl. Zsolti: én barna hajúnak izmosnak(ahogyan a könyvben írva van)barna bőrűnek

Cortez: én addig ameddig nem néztem meg a képeit és nem olvastam azt a részt amikor reni beszél róla világos barna hajúnak barna szeműnek képzeltem. hát nem ilyen de ígyis úgyis helyes.

Kinga: ugyanúgy mint corteznél ameddig nem olvastam nem láttam így képzeltem el: magas szőke hosszú egyenes haj.


hát igazából Zsolti néz ki úgy ahogy gondoltam. Cortez és Kinga teljesen máshogy néz ki.

Majd nézzétek meg!!!

:) :) :)



2013. márc. 19. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En Cortezt nagyon sotet barna hajunak,szinte mar feketenek ,kek szemunek ,de nem olyan magasnak hanem egy atlagnak. Zsoltit meg vilagosbarna hajunak zold szemmel . Viragot meg rovid fekete hajunak ,barna szemunek .Renit barna hajunak barna szemmel ,ot is ilyen atlagos magassagunak,vekonynak. Arnoldot meg fekete hajunak szemuveggel .kicsit ugy mint egy kockat xdd . Ricsit kb. Ugy mint Zsoltit csak a Zsoltit helyesebbnek :D . Kingat meg magas,szokesbarna haju,zold szemu csajnak xd . Kicsit olyan r*bancosnak xd . Edinat meg egy dagadt szokenek xdd . A tobbi szereplot kb. Sehogyse kepzeltem el xd
2013. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem sokára kiderül. Majd májusban! Én Zsoltit magas, izmos, fekete hajúnak gondolom. Kingát hátközépig érő (világos) barna hajjal. Cortezt szőke hajjal (most már mondjuk én is barnának képzelem) és mély barna szemekkel. Renit egyszerűen nem bírom sehogy se elképzelni. Zsák nálam magas, vékony, fekete hajú és felzselézve van, de csak kicsit az eleje. Gábor világos barna rövid hajú...
2013. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Andris és Robi a kedvencem. :D Mindkettőt magasnak(kb. 180 cm) képzelem, de Robi alacsonyabb Andrisnál, ééés Andrisnak hosszú fekete haja van, Robinak meg hosszú barna. XD
2013. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én edinát képzelem hosszú barna hajjal mindig, egyszerűen nem megy szőkén:D

Meg mikor leirja a ruhákat se mindig úgy, sőt álltalában csoőnadrággal es mai divatos ruhákban képzelem el Renit:)

Ja meg a szoknyák... na azz csakk miniben tudom elképzelni, térdig erőben már nem annyra:)

2013. márc. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cortez: Fekete szemébe lógó haj, világos kék szem, nap barnított bőr. Fehér póló, farmernadrág, torna cipő.

Reni: Vállig érő világos egyenes barna haj szőke melír csíkokkal.Barna szem. Általában csőnadrágosan képzelem el( nem tudom és nem is akarom máshogy) és belebújós pulcsi.

Virág: Hosszú fekete göndör haj, nagy kék szemek, nagy szempillák, színes buggyos gatya, citromsárga felső. Világos színű csat.

Ricsi: Raszta haj, barna szem, deszkás cipő, adidas cuccok.

Zsolti: Izmos, barna tüsi hajú, barna szemű, szürke feszülős pólós farmergatyás edző cipős fiúnak képzelem el.

Kinga: Vállig érő világod dús barna haj. Barna szem, és csinos mégis visszafogott cuccokba jár. Barna szövet nadrág( feszülős) balerina cipő, krém színű felső.

Dave: Szőke-barna hajú, barna szeműnek, zakóba és farmer gatyába, és természetesen Apple cuccokkal.

Macu: Fekete tüsi hajú, pólós, farmergatyás fiúnak.


Kb így:)

2013. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Reni: ömm..egy visszahúzódós csaj,szóval olyan szürke,szőkés barna haj,világos barna szem. vékony és közepesen magas

Cortez: magas,kék szem és szinte fekete haj. Szálkás testalkat. Öltözködése: menő,fekete árnyalatok vagy kék. nem hiszem,hogy pávaként öltözködne..

Ricsi: raszta haj,barna szem :) magas! szálkás testalkat,adidas ruhák

Zsolti: kicsit kisebb mint Cortez és Ricsi. Szőkés barna haj ,barna szem. kigyúrt test. Öltözködés: hát..szerintem jó stílusa van. Általában I  Máday. :3 pulcsit hord vagy Chuck Norris

Dawe: Olyan vézna test,de csak úgy hogy jól álljon neki. magas,barnás haj és zöld szem. Öltözködés: zakó+farmer :3

Kinga: Barna dús haj,barna szem,csinos testalkat. Öltözködés: visszafogott,de csinos

Virág: Barna göndör (hosszú) haj,barna hatalmas szem,és vékony lány. Öltözködés: Hippis :)

Viki: Szőke szögegyenes haj,kék szem. csinos testalkat. Öltözködés: punk Arvil Lavigne

Arnold: Szőkés barna haj,zöld szem. Vézna test. Öltözködés: unalmas.

2014. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!