Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna gimi szereplőkrő...

Vik25 kérdése:

Szent Johanna gimi szereplőkről szeretnék érdklődni ki a kedvencetek? Indokot is szeretnék kérni. (lent)

Figyelt kérdés
Ha egyébb dolog is eszetekbe jut akkor azt is írjátok le.
2013. febr. 18. 14:48
1 2
 1/14 bogcsika22 ***** válasza:

Ricsi az okat nem tudom :) csak ugy o a kedvencem

Davet mert apple orult

Viragot mert olyan aranyos.

De amugy az osszes kozul Ricsit

2013. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem talán Reni, de nem vagyok biztos benne, mert mind nagyon szerethető egyéniségek. Reni azért, mert ugyebár az ő szemszögéből láthatjuk az eseményeket, ezért jobban tudok azonosulni vele. Egyébként pedig több dologban is hasonlítunk: én is jól tanulok, szeretek olvasni, és nem igazán tartozom a "menők" közé.
2013. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Renit- nekem tetszik, ha valaki sokat tanul, okos és nagyon emberséges :)


Cortezt- bármilyen vita van/volt köztük, ha kellett, mindig megvédte Renit.


Ricsi-ugyanez, csak ő Virágot védelmezi mindig :)


Virág- bugyuta, de szerintem nagyon édes :)


Kinga- idegbeteg és gonosz, de néha megmutatja az emberi oldalát :)

2013. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Én imádom Kingát, mert szeretem az erős egyéniségű embereket, akik tudják mit akarnak.

Zsolti szimpi, nagyon bírom.

Cortez Reni által az egyik kedvencem

Dave Ő a beszt:D

Egyébként gyűlölöm Virágot, azóta amióta összeállt Doriánnal. Jó igen, rég volt, de Reni, hogy bocsáthatott meg neki 2 perc alatt? A szánalom? Hagyjuk már... Ja, és, hogy hülye. Nem komoly. Jönnek C. szülei és mi az első (mintha, nem lenne egyértelmű...): Ezek meg kik? Aztán Reni válaszol és az első amit mond: Ijjjjjjj. Nagyon bosszantő lány:/ Fújjogjatok nem érdekel, pontozz le, nem érdekel. Ez az én véleményem és indokot is mondtam ennyi.

2013. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem, én tényleg nem szoktam pontozni a válaszokat!
2013. febr. 24. 08:46
 6/14 anonim válasza:
67%

Imádom Zsoltit! Egy egyéniség, ahogy szórakozik Mádayval, ahogy poénkodik megunhatatlan. Közben meg egy kedves fiú, mikor összejött Kingával nem értette hogy egy Kinga féle lány vel...! Vagy mikor Dave és Kinga összejön hogy segít neki!

A másik kedvencem Ricsi!Ahogy védi Virágot, elképesztő! Kiáll a barátai mellet, és ha kell meg is veri azokat akik bántják a barátait!

2013. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

2-t olvastam eddig. Egyelőre lányok közül:

Reni - ugyanaz mint valaki előző, az ő szemszögéből van megírva, és amikor olvasom, olyan érzésem van mintha velem történt volna meg.

Virág - Szerintem egyszerűen édes :3


Fiúk közül:

Egyértelműen Arnold a fav. Jó fej, igazi barát, rendkívül intelligens ^^

2013. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha Cortez fan leszel(vagy) akkor megutálod, de lehet hogy így is. :)
2013. márc. 6. 22:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Kinga, mert nagyon tetszik benne hohy ilyen eltôkélt. Zsolti, mert viccesés jó gej. Virág,mert mindig vidám és aranyos, és Ricsi, mert olyman édesen védelmezi Virágot!!
2013. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

arnold <3 o

lyan intelligens

2013. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!