Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az SZJg 8 olvasása után kinek...

Az SZJg 8 olvasása után kinek mi a véleménye Arnoldról?

Figyelt kérdés
Én személy szerint még mindig imádom! Igaz, hogy Cortez jobban szereti Renit, de ahogy Laura is mondta ha szükségük van egymásra akkor ottvannak de amúgy meg élik a maguk életét...:D

2013. márc. 21. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem segffej !! Meg amúgy is olyan egoista ! én régen sem szerettem !!
2013. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig utáltam, a negyedikben a legjobban, így a végére csak röhögtem egy jót rajta. Nem tudom, nektek feltűnt-e, de a regény végére Arnold elvesztette mind a gonoszkodós zseni, mind az önfeláldozó barát imidzsét, és Cortezzel egyetemben végleg felfedte a valódi énét: egy rendkívül egoista, de tízszer annyira szerencsétlen ember az emberi kapcsolatok terén, aki, valljuk be, végül a vesztes. Mert nem csak Renit nem kapja meg, de az olvasók szemében is egy szánalmas, leszerepelt figura lesz, nem ellenség, nem rosszakaró, csak egy sajnálatra méltó szerencsétlen, aki alulmaradt.
2013. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én egész a 8. kötetig bírtam Arnoldot, de így a 8. rész elolvasása után már nem szimpatikus. Nem utalom, csak egyszerűen nem szimpatikus, mert az utolsó részben kiderült róla, (legalábbis nekem), hogy eléggé önző, mert csak azért kereste fel Renit, hogy tudjon valakivel beszélni, és miután már nem kellett neki, nem kereste. Igaz, hogy Párizsba elment hozzá, de akkor is csak Cortez miatt, különben megse látogatta volna, pedig tudta, hogy ott van (legalábbis ha érdekelte volna, akkor tudta volna). Én személy szerint jobban kedveltem a azt a "gonozskodó zseni" imidzsét.
2013. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Régen nagyon bírtam Arnoldot, mert okos, és olvas, ami fiúnál ritka... De most már egyre inkább utálom!
2013. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4 részig imádtam, aztán szép lassan elkezdtem elveszíteni a benne való hitemet, de a 8.-ban visszakaptam!!! Szeretem!
2013. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Borzalmas, bunkó, fafejű, egoista tuskó.
2013. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint Arnold kissé flúgos, flegma, önző, de szerethető zseni, akinek megvannak a maga hibái, és nem mondhatjuk rá, hogy a világ legjobb barátja, de ennek ellenére én bírom a karakterét.
2013. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5-ös Neked van igazad!!!! Én is szeretem!<3 Csak én mindig is szerettem :)
2013. márc. 22. 22:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Neményi <3 Loveeee!
2013. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szuhicaa válasza:
Az elején bírtam...egy egyéniség volt,intelligens humorral... a végére egocentrikus,önző tuskó lett...és még finoman fogalmaztam!
2013. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!