Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok jó tiniknek való...

Tudtok jó tiniknek való könyveket? (lent)

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aki romantikus, de nem nagyon gyerekes, tinikről szól. Nagyon tetszett a tökéletes kémia. Előre is köszi a válaszokat, és tudom, hogy van már ezer ilyen kérdés, de egyik könyv sem fogott meg onnan.

2013. márc. 23. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Stephanie Perkins- Anna és a francia csók.(imádom♥Ö
2013. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. márc. 23. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Amit az előző válaszoló írt az tényleg nagyon jó:)

Valamint szintén vörös pöttyösektől az Időtlen Szerelem trilógia (Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld) az írónő Kerstin Gier

A szent johanna gimi sorozat, 1-8 (minden részt!!) Leiner Laurától

Justina Chen Headleytől az Iránytű önmagamhoz

Meg Cabottól a Nev.Hercegnő Naplója 1-10 (minden részt!!)

Most csak ennyi ugrik be:)

2013. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi :) Majd mindnek utána nézek ;)
2013. márc. 30. 19:39
 5/10 boszii248 válasza:

az előttem lévő írta Szent Johanna Gimi-Leiner Laura. én az elején kételkedtem benne, de már le se tudom tenni. mindenképpen olvasd el.:)

Beach Girl- Mellisa de la Cruz. ez kicsit tinisebb vagyis olyan 15-18 éves lányoknak ajánlanám, kicsit jobban belemegy a részletekbe...:)

Lakatos Levente: Barbibébi. egyszerűen imádtam.:) tanulságos.:) ugyanettől az írótól a Loveclub. az is nagyon jó volt.:)

ha ismered a Gossip Girl-t és szereted akkor olvasd el a Bad Girl Cecily Von Ziegesar-tól.:)

2013. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz, A Szent Johanna Gimit már olvastam (szeretem). A többinek meg utánanézek :D
2013. ápr. 5. 21:11
 7/10 Elek Bogi válasza:

Leiner Laura - Szent Johanna Gimi 1.1.3.4.5.6.7.8.

A különös Wilcox lányok

Az igazmondó koponya

Spuri és a nagyvilág

Kutyaszálló

Darkside

2013. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Utána nézek :)
2013. ápr. 27. 19:07
 9/10 laura20001208 válasza:
Bár kicsit késői a válasz, de: Jamie McGuire-Az őrző.Romantikus, egy kis "természet feletti" erővel érdekesítve. Viszont ez inkább 17-25 évesekről szól....
2014. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Most pont rákattantam a misztikus regényekre :) Most pl az evermore-t olvasom :)
2014. júl. 5. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!