Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leszbikus témájú, erotikus,...

Leszbikus témájú, erotikus, szerelmes könyvek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam, de elvileg a Suhog a selyem, libben a bársony ilyen.
2013. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem túl nagy a kinálat, én 3-at olvastam magyarul az elöttem emlitettem könyvet, Patricia Highsmith Carole-ját, s Erica Fischertől az Aimee és Jaguárt, mondjuk az inkább egy jól megirt önéletrajz. Egy másikat is tudok ami megjelent magyarul Jodi Picoult- Gyere haza.

De angolul sokkal több van, nekem például tetszet az Annie on my mind, mondjuk ennek nem annyira erotikus feelingje van, inkább egy tini szerelemről szól.

2013. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem túl nagy a kinálat, én 3-at olvastam magyarul az elöttem emlitettem könyvet, Patricia Highsmith Carole-ját, s Erica Fischertől az Aimee és Jaguárt, mondjuk az inkább egy jól megirt önéletrajz. Egy másikat is tudok ami megjelent magyarul Jodi Picoult- Gyere haza.

De angolul sokkal több van, keress rá. Nekem például tetszet az Annie on my mind, mondjuk ennek nem annyira erotikus feelingje van, inkább egy tini szerelemről szól.

Remélem tudtam segiteni.

2013. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Angolul tényleg nagyon sok van, ezen a polcon körbenézhetsz, mi a helyzet =)

[link]

2013. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!