Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Téged érdekelne egy megtörtént...

Téged érdekelne egy megtörtént eseményen alapuló, gimis lány osztálykirándulási fiúkalandjáról szóló "rövid" történet?

Figyelt kérdés

Van ez a történetem, 58 oldal és kíváncsi lennék pár véleményre (a story amúgy 2 nap leforgása alatt megy le). Van benne pár "pikáns" jelenet, de azt mondták, hogy az nem túl nagy dolog (mármint ami történik meg a részletezés). :)

Megtörtént eseményen alapul, de szerencsére nem velem történt, csak jól ismerem azt, akivel.

Érdekel valakit (e-mail címet kérnék hozzá :) )?


2013. ápr. 2. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
E-mailt elvből nem adok meg ismeretlennek, de ha magánban elküldesz egy részletet, elolvasom.
2013. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Privibe elküldhetnél egy részletet, szívesen elolvasnám.
2013. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiúkalandok? Ráadásul gimis lány???

Te is a "tvájlájton" nőttél fel, gyermekem. :DDD

2013. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is megköszönném, ha elküldenéd magát a teljes könyvet, vagy csak egy részletét, de csak priviben!
2013. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as, ezzel nagyon melléfogtál, mert gyűlölöm a "Tvájlájt"-ot. :) Nem tudom, mi a gond azzal, hogy megírtam egy megtörtént eseményt. Mellesleg manapság már arról hallani, hogy 7., 8.-ban történnek ilyenek. És azt se tudom, hogy eleve az Alkonyat miért jött ide, hiszen az fantasy, ez meg nem :)


A többieknek küldöm/küldtem, és köszönöm! :)

2013. ápr. 3. 22:29
 6/14 anonim ***** válasza:
szia! engem is érdekelne. erre az e-mail címre küldheted: morland.cath@gmail.com
2013. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek elment. :) Vélemény?
2013. ápr. 7. 18:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel.Elküldhetnél priviben belőle valamennyit.
2013. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lécci nekem is küldd el privibe! Köszi
2013. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Privibe nekem is küldhetsz :)

15/L

2013. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!