Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyik Szent Johanna...

Nektek melyik Szent Johanna gimi szereplő a szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Cortez, vagy Arnold.

Virág, vagy Kinga.

Ricsi, vagy Zsolti.

Dave, vagy Macu.

Edia, vagy Viki.

Kata, vagy Kitti.

Karcsi, vagy Peti.

Előre köszi a válaszokat! Légyszíves indokoljatok is!!!


2013. ápr. 3. 14:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Bocsi, kihagytam őket.ű

Andris, vagy Robi.

Máday, agy Haller.

Várom a véleményeket !!! :)))))

2013. ápr. 3. 14:42
 2/17 anonim ***** válasza:

- Cortez

- Mindkettőjüket nagyon szeretem

- Inkább Ricsi

- Mindkettejük. :D

- Viki

- Peti

- Mindkettejük. :D

- Máday

2013. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D
2013. ápr. 3. 15:00
 4/17 anonim ***** válasza:

- Arnold és Cortez

- Kinga és Virág

- Zsolti és Ricsi

- Dave

- Edina

- Kata

- Peti

- Robi

- Máday és Haller :)


(Ahová mindkettőt írtam, ott nem tudtam dönteni. De akiket előbbre írtam, azokat egy szemernyivel - és tényleg csak annyival - jobban szeretem.)

2013. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Cortez- mert Arnold karaktere, ahogy egyre többet tudtunk meg róla, ellenszenves lett az önzősége és nagyképűsége miatt.

2.Itt nehéz a döntés, mind2-t nagyon szeretem, talán inkább Kinga, mert nekem nagyon tetszik a határozottsága és hogy ki meri mondani amit gondol.

3.Zsolti- azért, mert neki vannak a legjobb poénjai és számomra nagyon szerethető karakter, persze Ricsit is nagyon bírom, de ha választani kell Zsolti.

4.Dave, mert ő már uyge az elejétől szerepel és így hamarabb közel került a szívemhez, sőt nekem cortez mellett legkedvesebb fiúkarakter.

5.Edina- mert kevésbé rossz mint Viki.

6.Kata- az elején ugyani Kitti nagyon unszimpatikus volt, utána tűrhető.

7. Peti-mert Karcsi aranyos, de olyan kis jelentéktelen. Peti meg jófej.

8. Andris és Robi közül nem tudok választani, annyira egy húron pendülnek, nehéz szétválasztani őket.

9. Máday- mert Hallert is nagyon kedvelem, de Máday A LEGnagyobb karakter az egészben :D

2013. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Cortez

Itt nem tok dönteni, ugyanannyira, imádom őket :)

Szintúgy :) Ezt képtelenség eldönteni

Hát... egy naon picivel Dave (mivel ő régebben volt)

Hátt....Inkább Dina (de őt sem szeretem..)

Kata, de Kittit is bírtam amikor még "kicsi" volt, de állítólag a 8. részben történik ele vmi, úgyhogy szntem egyenlő (ne mondjátok el mi lesz vele pls)

Petii, Karcsi hátt...imádom, de Peti szimpibb

2013. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ja és amik kimaradtak:

Mindkettő :) Hallert imádom, Máday meg ....a városi legende...

Andrist és Robit szinte egybeveszem, képtelenség dönteni :)

2013. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket! :) Nálam is voltak olyan párosok, akiknél nagyon nehéz volt dönteni, és voltak olyanok is, akik között én sem tudtam, hogy kit szeretek jobban. A ti véleményetekre is kíváncsi voltam. :D
2013. ápr. 4. 19:19
 9/17 anonim ***** válasza:

Cortez - Arnold nagyon önző,folyton csak magára gondol és Reninek mindig csalódnia kell benne. Ellentétben Cortezzel akinek Reni a legfontosabb és az ő érdekeit szokta nézni..És Cortez amúgy is olyan váá :D

Ricsi - Zsoltit is nagyon bírom de ha választani kéne inkább Ricsi. Nagyon aranyosan bánik Virággal én is örülnék ilyen barátnak, és Reninek is nagyon jó barátja meg annak ellenére hogy menő nagyonrendes

Dave - Nekem Dave jobban a szívemhez nőtt talán azért mert Macut csak az ötösben ismertük meg. Persze mindkettejüket szeretem de ha választani kéne inkább Dave

Viki - Edina nagyon idegesítő és nagyon szánalmas hogy tényleg ahogy Kinga mondta, "0ra csökkent azoknak a fiúknak a száma akikkel járni tudna és rá is bírtak nézni" vagy valami ilyesmi, de a lényeg hogy nagyon ellenszenves

Kitti - Kata jófej, de nekem Kittinek még a gót előtti idegesítő stílusa is tetszett,mert szerintem poén volt ahogy Kingával veszekedtek:D Gótként meg tök aranyos lett:3

Peti - Karcsit én annyira nemszerettem mondjuk volt néhány vicces rész amikor szegénnyel Zsolti csinált valamit de az "Emó-fiú" Peti meg olyan ari.


:)

2013. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ó az utolsó kettőt nem láttam

Andris is és Robi is - Én a két rockert nemnagyon tudom megkülönböztetni nekem ők egynek számítanak:D

Máday - Hát mert ő Máday néni :)

2013. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!