Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról, amit írok (írunk)?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 3. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Igazság szerint én csak bele-bele olvasgattam a szövekbe, azzal annyira nem foglalkoztam, mert maga a "tálalása" nem tetszik annyira. Ez a fekete-rózsaszín háttér eléggé bekategorizálja egy tinis, kicsit depis, átlag blogba, ami nem jön be. Nem igényes úgymond. A fehér nagybetűk se igazán hivogatóak, míg, hogyha a hátteret kellemesebbé tennéd, valamilyen világosabb felületet/mintát tennél alá, akkor a betűk színe maradhatna fekete, s ezáltal a szem is könnyebben tudná olvasni. Ez csak az én véleményem, remélem nem esett rosszul, a meglátásaimat a te kérésedreírtam le. :)

2013. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Élvezhetőbb lenne, ha a nagyja nem csak két tagmondatból álló mondat lenne. Nekem így túl monoton.
2013. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a tanácsokat.

A blog vagy 3 hónapos a szöveg kb két hetes. Szinte minden nap átírom az I fejezetet. Bővítem a mondatokat, hogy ne legyen olyan darabos a szöveg. De még eléggé kezdő vagyok blogolásban és írásban egyaránt. Ezért szeretném ha megnéznék hogy tudjam mit alakítsak rajta és mi a hibája.

2013. ápr. 3. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek nem rossz, de a következőkre figyelj oda:

-"a lovak orrából vér FOJT" - Ez fájt! Folyni vs. fojtani. Nagyon nem mindegy.

-Vannak szórend- és központozási hibák.

-Nekem az egész téma nem annyira szimpatikus. Tudom, hogy manapság divat a vérfarkas, de pont ezért. Unom őket. Nekem ez az egész elképzelés túl drámai, túl... ömlengős. Mintha valami nagyon nagyot akarnál mondani, de nem igazán sikerülne.

-A szókincsed viszonylag jó, a bemutatkozásodban a jobb szélen a "csinálni" szó bántja a szemem, de ezt leszámítva viszonylag jól fogalmazol. Az említett hibákon kívül a helyesírásod is nagyjából korrekt.

-Szóval nekem a témával van a leginkább bajom. De kezdő író vagy, mindenkinek el kell kezdeni valahol. Senki sem úgy kezdi, hogy leül, és kiráz a kisujjából egy klasszikust. Gyakorlásnak ez is jó, de azt tanácsolom, hogy mindenféle könyvet olvass, ne csak a divatkönyveket, mert az mind egy kaptafa. Az olvasás által fog fejlődni az íráskészséged is.

2013. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

13:58. Köszönöm a válaszodat.

Azt már én is észre vettem hogy beleragadtam a tucat könyvek forgatagába. 15 évesen értelmesebb könyveket olvastam mint mostanában. :) Ezt a blogot amolyan gyakorló helynek tekintem. A helyesírásra nagyon figyelek, és szinte minden nap találok benne hibát. De igyekszem változtatni rajta.

Még most én írom a kezdeti részeket, de van egy írótársam )övé lesz majd a vámpíros rész), ha lehetne majd akkor arról is jó lenne egy kis vélemény.

2013. ápr. 4. 15:40
 6/7 A kérdező kommentje:
"Mintha valami nagyon nagyot akarnál mondani, de nem igazán sikerülne. " ezt nem értem. Nem akarok nagyot mondani. A lényege... vagyis azt szeretném, hogy egyszerű legyen. Hogy nem ilyen világmegváltós dolog. Mert nem fogják megváltani a világot, azt most előre megmondhatom. Összezavartál 13:58.
2013. ápr. 4. 16:02
 7/7 anonim válasza:
62%
Szia :D nagyon tetszik a sztori !! gyorsan kövit!! Lynkcsere? [link] ha kirakod én is kirakom a tiédet :D
2013. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!