Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok KRITIKÁT erről a blogról?

Írnátok KRITIKÁT erről a blogról?

Figyelt kérdés

Nem a nézettség miatt!

Kezdő író vagyok, és próbálom fejlesztgetni a kinézetet is, az írásomat is...


Írnátok komolyabb, szakmai kritikákat?

Tanácsoknak is örülnék. Előre is köszönöm!


[link]



2013. febr. 6. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

A kinézet jó, a háttér szép, a színek szintén, bár kissé kókadt. Elgondolkozhatnál valami élettelibben.

A fényképek nekem zavaróak. Először is ha olvasok, annak pont az a lényege, hogy én képzelem el, hogy nézzenek ki a szereplők. Másodszor például a fenti három kép egyszerűen nem illik össze. A bal oldali srác bal vállát is szépen el kellene mosni, meg áttenni szépiába, mint a többit. Vagy csinálhatnál inkább egy közös képet róluk.

A betűtípus gáz. Olyat használj, ami tudja kezelni az ékezetes karaktereket (tudod, árvíztűrő tükörfúrógép, és mindent látni fogsz).

Az írás maga nem lenne rossz, de ügyelj jobban a helyesírásra, és ne használj ilyen sokszor három pontot, mert az nagyon amatőr.

És még egy, ne koldulj kommenteket. Az nagyon-nagyon-nagyon gáz. Inkább ne legyen egy komment se, ennél még az is jobb.

2013. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. febr. 6. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az oldal kinézete tetszik, a színek, és a képek is passzolnak. A szövegben szerintem túl sokat használsz pár szavas/Tőmondatokat. Egyébként a történet ötlete jó :))


Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2013. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Nos, a kinézet rendben van bár a fejléc elég sufnituning módon lett összetákolva, de gondolom a hangsúly az íráson van és az sajnos ezer sebből vérzik:

A fejezetek szinte kizárólag párbeszédekből (méghozzá elég sablonos és valószerűtlen párbeszédekből) állnak. Semmit sem tudunk meg a karakterekről, sem a helyszínekről, semmi vizualizálhatót nem adsz a nagyérdemű kezébe, ebből kifolyólag olyan, mintha egy chat beszélgetést olvasnánk. A karakterek ugyanolyan valószerűtlenek, mint a köztük zajló párbeszédek, mivel nem ruházod fel őket személyiséggel. Egy ember, legyen akár valós vagy fiktív, nem hiteles, ha nincsenek érzései, tulajdonságai, céljai, miegymás. A szókincsed kicsi, igényes irodalmat kéne olvasnod. Nem tudom miket olvasol szívesen, de ha tényleg komolyan gondolod az írást, szemezgess a klasszikusok közül, máshogy nem tudod fejleszteni magad. Ahhoz, hogy egy irodalmi alkotásban ilyen trágár nyelvezetet használj még messze nem vagy elég tapasztalt így inkább vulgárissá és ocsmánnyá teszi az egészet, mintsem érzékletessé. Persze az is sokat számít, hogy hány éves vagy, ha ezt 13 évesen dobtad össze, akkor rendben van, de ha taposod már a 16-ot akkor szörnyen gyenge.

2013. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!