Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha az SzJG.1. részében Reni...

Ha az SzJG.1. részében Reni igent mond Kingának, akkor szerintetek hogyan alakultak volna a dolgok? Reni menő lenne? Rögtön megszerezné Cortezt, vagy esetleg soha? Virággal mi lenne?

Figyelt kérdés
Amikor Kinga Reni mellé akar ülni, de Reni megvédi Virágot és ezáltal Kinga "kitagadja" a menő társaságból.

2013. ápr. 9. 15:57
1 2
 1/13 SZJGRR ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem jönne össze Cortezzel,mert Cortez se akart menő lenni csak így adódott.Meg amúgy is Kinga eleinte az asokkal volt,Cortezék meg nem bírják az asokat
2013. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Hát először is ezt már nem tudjuk meg de ha mellé ül akkor szerintem csak több vitájuk lenne Kingával , Virággal pedig szerintem akkor is barátok lennének.Szerintem ha oda ül akkor Cortezzel tuti hamarabb összejönne.
2013. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok minden változott volna. Szerintem Virággal ígyis-úgyis egymásra találtak volna. Reni a személyisége miatt meg ülhetett volna bárhol, de Cortezzel sehogy se jött volna össze hamarabb =D
2013. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha odaült volna, akkor az ásokkal lógott volna először. Aztán úgy is összeveszett volna velük és Virággal kezdett volna lógni. Lehet hamarabb jöttek volna össze, de ez nem biztos. Arnolddal nem barátkozott volna, így könnyebben összejöhetett volna Cortezzel. De lehet kicsit másabb lett volna a személyisége, és a benne lévő igazi lányt nehezebben vette volna észre.
2013. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor nem jött volna össze Cortezzel mert ő olyanak szerete meg hogy könyvmoly és szürke.Ha Kingával jobba lesz akkor az a-sokkal logot volna és nem biztos hogyha Cortez közelébe menne akkor Cortez nem esett volna bele.Mert akkor fégülis a Reni is ilyen rajongo lett volna akit senki nem kért.Hogy Virággal mi lett volna szerintem nem lennének barik és ő a kockákal logna :D de szerencsére nem igy lett :DD
2013. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Bianka<33 ***** válasza:
100%
Szerintem C. kiábrándult volna belőle. Nézzétek meg Edináékat, mivel menők mindenkit lenéznek (szerintem) ezért nézi le őket. Ha csatlakozott volna Reni és ilyenné vált volna akkor nem szerette meg volna C. Esetleg elfogadja és rájön hogy mienek Dináék és Virággal kezd lógni.
2013. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy menő lenne, de így sokkal nehezebben jött volna össze Cortez
2013. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hamarabb összejött volna Cortezzel, de hamarabb is szakítottak volna, mert Corteznek épp az jött be Reniben, hogy oda se figyelt rá, hanem élte a saját életét.

Mivel Reni eléggé könnyen befolyásolható, talán olyan cicababa lett volna, mint Edináék.

Kinga se lett volna jókislány egyhamar, mert ugye pont azért változott meg és dobta Edináékat, mert rájött, hogy hiába két nyomi a másik 2 lány osztálytársa, azért mégiscsak jobb velük lógni. Virág tuti emós maradt volna...

2013. júl. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Ezt figyu! Ha Reni Kinga mellé ülne akkor Cortez nem mögötte lenne! MUHAHAHA:-)
2013. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Válasz a 9-esnek:

Attól hogy Kinga mellé ül attól még ülhetnek mögötte, vagy ezt hogy érted?? Vagy Cortez nem ülne oda, mert nem bírja Kingát??? Nincs semmi értelme a válaszodnak!! Bocs, de ez az igazság.

2013. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!