Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen ez a blog?

Szerintetek milyen ez a blog?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 10. 16:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Mennyire jó a fogalmazás, mennyire sablonos a történet?
2013. ápr. 10. 16:38
 2/10 anonim ***** válasza:

A helyesírásod teljesen rendben van. A stílusod még kiforratlan, rengeteget kell még olvasnod, és gyakorolnod az írást, de kezdetnek megteszi. Én a leginkább azt nehezményeztem, hogy annyira ellenszenves emberek vannak az illusztrációkon... olyan üres tekintetű, jellegtelen, semmilyen emberek. Emiatt egy kicsit fenntartásokkal kezdtem olvasni a történetet, a design alapján rosszabbra számítottam.

A szókincsedet még rengeteget kell gazdagítanod, és helyenként kicsit sután fogalmazol. Bár csak az első fejezetet olvastam el, a történetre megint csak azt tudom mondani, hogy kezdetnek megteszi. Nem egy nagy hűha, de számos kezdő írópalánta próbálkozásainál nagyságrendekkel jobb.

Szóval: nem rossz, de még bőven van hová fejlődnöd.

2013. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A történet nem rossz, a helyesírás teljesen jó, a stílus még kiforratlan. Írjál sokat, novellát, ismertetőt, naplót, akármit, (meg persze a regényt :)) és az idővel kialakul majd.

Sok sikert! :)

2013. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Továbbra is bármiféle kritikát elfogadok.
2013. ápr. 11. 20:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Olvass!!!

Amikor például azt olvasom, hogy "forgatja a szemeit", azt látom magam előtt, ahogy a srác szemgolyói egymástól függetlenül, teljesen elszabadulva körbetáncolnak a szemgödrükben... helyesen ugyebár "forgatja a szemét".


Elveszi az életkedvem a tény, hogy túl sokat adsz a külsőségekre. Kit érdekel a sminked extra-részletesen? Ne ezzel írd le, mennyire igyekeztél szép lenni, mert még azt hiszem, egy tizennégy éves lány világába csöppentem...

Meglátod a srácot és az első dolgod azt leírni, hogy mit visel...?

Hol vannak az érzések, lényegi cselekvések, apró mozdulatok és persze a gondolatok...????


Nagyon is van hová fejlődnöd, szóval olvass! Sokat.

2013. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát. Negativ lritika is kritika. Köszönöm. :)

G

2013. ápr. 12. 18:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát. Negativ kritika is kritika. Koszonom! :)
2013. ápr. 12. 18:43
 8/10 anonim válasza:
Fuh nagyon állat a blogod, nekem nagyon bejön *--*
2013. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, a kinézet is remek
2013. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a kinézeten változtatnék...

Nem is olvastam el mert nem tetszik a design.

2013. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!