Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Szent...

Mi a véleményetek a Szent Johanna Gimi c. könyvről?

Figyelt kérdés

Szóval kiváncsi lennék arra hogy:

-Hány évesen olvastátok/ovassátok?

-Mi a véleményetek a könyvről?

-Mi a véleményetek az írónőről,Leiner Lauráról?

-Lány vagy fiú vagy?

-Hanyadik könyvnél tarasz?

-Ki a kedvenc szereplőtök, miért?

-Voltatok dedikáláson?


2013. ápr. 11. 12:46
 1/8 SzilKa ***** válasza:

Asszem en ki fogok tunni az atlagbol, mert

-32 eves voltam, amikor eloszor olvastam (most 35 vagyok)

-szerettem, mert olvasmanyos, mert erdekes, mert ujraeltem vele a gimis koromat

-az irono amugy nem szimpatikus...

-no vagyok

-a 8. kotetet meg nem olvastam, mert kulfoldon elek, majd majusban veszem meg, amikor otthon jarok

-Kinga, Zsolti, Dave, szamomra ok a legszimpatikusabbak es/vagy legviccesebbek

-azert az mar ego lenne, ha beallnek egy tini sorba, szerintem :)))

2013. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

11 éves voltam,amikor elkezdtem olvasni (most 15 leszek,de többször újraolvastam a köteteket)

Egy nagyon szórakoztató,ebben a korban játszódó,izgalmas könyv.

Leiner Laura gördülékeny stílusa tette a könyvet ennyire szórakoztatóvá,nagyon szimpatikus írónő a számomra.:)

Lány vagyok.

Már befejeztem, az összeset kiolvastam.

Mindegyiket nagyon szeretem,és közel állnak hozzám a karakterek,de ha egyet kéne válasszak,akkor az Dave lenne,azért,mert ő nagyon odafigyel mindenre,kedves és barátságos,és közel áll a személyisége hozzám.Renit is bírom,mert ugyanolyan zenéket hallgatunk :D

Nem voltam dedikáláson.

2013. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hadd rontsam egy kicsit a statisztikát...

Nem olvastam, de mivel tinédzserekkel foglalkozom, ismerem. Nem is áll szándékomban elolvasni, mert nem vonzanak az ilyen típusú könyvek. Egy előnye azonban van: rászoktatott az olvasásra olyan fiatalokat is, akik eddig még a kólás üveg címkéjét sem olvasták el. Nagyon rosszul olvasó és komoly szövegértési problémákkal küzdő fiatalok is elolvassák, amitől ha a műveltségük nem is, de legalább az olvasási készségük fejlődik. A hatására pedig más, hasonló színvonalú (inkább színvonaltalanságú) könyveket is elolvasnak. Amely a semminél még mindig ezer és egyszer jobb.

Elvégre mindent el kell kezdeni valahol. Első lépésnek pedig ez is megfelel, hiszen egyszerű a nyelvezete és könnyen emészthető.

2013. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

11 évesen olvastam,és most olvasom kb. tizedjére :D

Nekem nagyon tetszik,mindenki megtalálja magát egy karakterben,én mindenkinek nagyon ajánlom,mert rengeteg olyan jellegzetes problémákba ütközik Reni,ami velünk is előfordulhat,tanulhatunk belőle.

Az írónő szimpatikus,bár találkozón nem voltam,a videókból ítélve jófej,lehet vele nevetni,és a korához képest nagyszerű író,én a továbbá is olvasni fogom a könyveit.

Lány vagyok :)

Már az összeset kiolvastam,és nagyoon várom a kalauzt!

A szereplők között nem tudok dönteni,mindenkit kedvelek,de ha választani kéne,itt a top 5:

1.Cortez <3

2.Reni

3.Ricsi

4.Virág


Nem voltam dedikáláson,pedig nagyon szerettem volna menni :)

2013. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hopp,az ötödiket kihagytam: Zsolti
2013. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14 évesen olvastam, most 15 vagyok. Őszintén szólva csak azért álltam neki olvasni, mert mindenki azt bújta. Még soha nem olvastam tinikönyvet (tipikus "műveltség-sznob vagyok", az, aki sokat olvas, és baromi büszke rá), tehát biztos ezért tetszett: hogy korombeliekről szól, és vicces. Ennyi. Egy hét alatt kiolvastam az egész sorozatot, jókat nevettem, és nem bántam meg, hogy elolvastam, bár nem ez lesz a kedvenc könyvem.

Leiner Laura nem szimpatikus nekem. Egy csomó hülyeséget is leír a könyvben, és a piacnak ír.

Lány vagyok.

Most olvasom a nyolcadik könyv első részét, a végén vagyok.

A kedvenc szereplőm Arnold, én végig neki szorítottam, ezért igen lelkesen utálom Cortezt. Ez rányomta a bélyegét az utolsó könyvekhez való viszonyomra.

Nem, nem voltam még dedikáláson, és nem is tervezek menni.

2013. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
14évesen kezdtem el olvasni január elején és egy hónap alatt elolvastam 7részt.( Ekkor még nem volt kint a 8. része). A könyv nagyon jó, mert a mai tinédzserek életét írja le viccesen. Én szeretem Laurát, mert foglalkozik a rajongóival. Lány. Kiolvastam már az összeset és imádtam. Reni a kedvenc szereplőm, mert az ő karakterében magamra találtam. Sajnos még nem.
2013. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

- 23 évesen került először a kezembe

-Én szeretem, annyira édes kis történet a kamaszszerelemről, gimiről, eszembe jutnak a saját élményeim :)

-Róla semmi, nem ismerem, nem tudok róla semmit

-Lány

-Mindet kiolvastam

-Reni, Cortez, Ricsi, Virág, Kinga,Dave tehát a párok + Zsolti :)

-Nem voltam

2013. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!