Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fontos! Tudtok írni olyan...

Fontos! Tudtok írni olyan oldalakat ahol lehet venni olcsón yaoi mangákat? Vagy esetleg írjon az is akinek meg van (többi lent)

Figyelt kérdés

Junjou Romantica es Sekaiichi Hatsukoi megszállott lettem,ha valakinek megvan (mind1 hányadik rész) az írjon xD :) muszáj,megőrülök,hogy csak külföldről lehet rendelni xD

Előre is köszi :D



2013. ápr. 11. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz olcsó alatt?

Én Bookline-on szoktam yaoi mangákat rendelni, igaz, azok német nyelvűek. (Mondjuk nekem megfelelő, mivel azt tanulok.)

Kb. 2000 Ft egy kötet.


[link]

2013. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azokat már láttam xD pont angolos vagyok,apum es az öcsém tudnak németül,de ha meg is lenne.....nem szívesen adnám nekik oda 0.o

Áh,az ár most már nem izgat,annyira kerestem a 2 mangát,de sehol sem találtam,szóval jöhet bármi féle ár (kivétele a külföldi eBay,mert ott sztem horror árak vannak ) xD

Azért köszönöm a segítséged ;)

2013. ápr. 11. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, de sehol sem találok én sem Sekaiichi-t vagy Junjou-t. :(
2013. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gravitaion Lira-ban 300 ft darabja :)
2014. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Klua válasza:
A Gravitation nagyon jó ajánlom én is olyan szomorú h így le van minősítve már árban.. anno én 2000-ért vettem a köteteit. Kár h csak 4 jelent meg a 12-ből.. Elég régi poszt sikerrel jártál azóta? :)
2017. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!