Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért utáljátok Cortezt/Arnold...

Miért utáljátok Cortezt/Arnoldot a Szent Johanna Gimiben?

Figyelt kérdés
Bővebben fejtsétek ki légyszi!

2013. ápr. 14. 20:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
Cortez a kedvencem,őt nem utálom. Arnoldot sem,inkább azt mondom,hogy nem szimpatikus.. kihasználja,kioktatja Renit,és nagyon beképzelt... örültem amikor végre elment Párizsba :D
2013. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%

Mert ők is utálják egymást, az olvasó meg automatikusan pártot foglal. Én abszolúte Arnold-párti vagyok. Egyrészt, mert nekem is kicsit okoskodós jellemem van, és én is imádom mindenki orra alá dörgölni a szókincsemet, másrészt pedig Arnold emberi. Nem azt mondom, hogy hibátlan, de Cortezzel ellentétben ő egy olyan srác, aki a valóságban is létezhetne, nem pedig tinilányok vágyálmainak sztárja. Cortez egyszerűen nem is ember, hanem valaki, akit nem lehet ismerni, valaki, aki tényleg teljesen tökéletes, tehát valaki olyan, akivel én nem tudok azonosulni, és akivel senkit nem tudok azonosítani. A legtöbb lány azért szereti Cortezt, mert a szerelmével azonosítja, de sajnos még az a srác sem tökéletes, aki éppen tetszik. Ezt be kéne látnia mindenkinek.

Pontosan ezért egyszerűen taszít Cortez karaktere, a viselkedése, a jellemzői. Annyira sablonos, unalmas, kitalált és érdektelen, hogy már konkrétan fáj.

2013. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Mindkettejük eléggé idegesítő, Cortez az elején, Arnold a vége felé.

Cortez: eléggé flegma (ezért idegesítő), és igen, tényleg az a hibája, hogy nincsenek igazán neki :/


Arnold: kicsit kihasználja Renit, de jót akar neki. Amikor mindez már menthetetlen, akkor kezd el szemétkedni vele. Ahogy Reni is írja: Kétféle ember van: akinek Cortez egyből szimpi és a barátja akar lenni, és akinek egyből unszimpi, és tudja, sohasem lehet a barátja. Arnold az utóbbi.

2013. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%

Hát,én a valóságban is utálom ezeket a pilótaszemcsis,üresfejű(valljuk be,Cortez nem egy észlény),menőző műmájer fiúkat,akik után az összes csaj nyáladzik...szóval Cortezt így a vége felé már csípem,de az elején abszolút ellenszenves volt.Főleg,hogy egy csomót bunkózott Renivel.

Arnold meg szinte végig a féltékenység miatt olyan amilyen,bár a 6.részben rá is eléggé kiakadtam.Azért jobb,hogy elment Párizsba,mert ha nem,akkor Reni és Cortez tuti nem jönnek össze.

2013. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
68%

Nekem Arnold volt a kedvencem, szerettem a stílusát, hogy mindenről kiselőadást tart, meg a szavakat amiket használ. De miután Párizsból visszajön már eléggé unszimpatikus.

Cortezben csak azt utálom mikor bunkó Renivel. Egyébként őt is szeretem.

2013. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
52%

Cortez nekem nem szimpatikus.nem tudom miért,de nem.Ha esetleg más lánnyal járna (pl.Cortez-kinga párosnak orultem volna!) megváltozna a véleményem.cortez miért választ egy ilyen unalmas,szurke egérlányt?Sokkal tobbet érdemelne Reninél.Olyan nyálas az egész.Cortez,szeretlek,szenvedtem miattad,meghalok,Cortez rám nézett....Fuj.Ezeket a részeket kifejezetten utáltam.

Arnold-nagyon okos,szimpatikus.Bár a 8.rész végére kicsit megimbolygott a mérleg.Szerintem nem így kellett volna véget érnie Arnold torténetének.

2013. ápr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

És C hibátlanságához visszatérve a bunkósága és a nagyképűsége is hiba, nem?

Szerintem Arnold túl okoskodó:)

2013. ápr. 20. 19:29
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

érdekes dolgokat írtok

én Cortezt annyira megutáltam az első 4 részben, hogy már később se tudtam megszeretni. de ahogy megismertük, én már inkább sajnálom. Arnoldot szeretem, sajnáltam, hogy elment Párizsba, de még jobban sajnáltam, ami a karakterével történt. úgy érzem, hogy az az Arnold aki a 8.-ban szerepel nem ugyanaz, mint aki a 4. végén elment :(

amúgy szerintem nem Arnoldon múlt, hogy nem jöttek addig össze, hanem Cortezen. ha Reni nem írja meg a levelet és olvassa el, akkor szerintem később se jöttek volna össze. Cortezen múlt a dolog. véleményem szerint.

hogy a kérdésre is válaszoljak:) Cortezt azért nem szeretem, mert bunkózott Renivel, és flegma. üresen beadni a dolgozatokat? ez pofátlanság. jó, a könyvnek sok hibája van, pontosabban maga az iskola. mármint úgy értem, ha belegondolunk, hogy mi folyik ott, akkor kb egy 2-3 szintű magánsulinak felel meg. legalábbis én így értelmezem. egy jobb iskolában valószínűleg nem engedhetnék meg a diákok maguknak azt, ami ott megy. jajj, én már túl sokat foglalkozok a sorozattal :DD

2013. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Köszi a kimerítő válaszokat! Várom a további véleményeket!
2013. ápr. 29. 19:37
 10/26 anonim ***** válasza:
65%

Arnold volt a kedvencem..az első 2-3 részben a 4. végére már megutáltam..az 5. semmi 6. utáltam nagyon 7. sem bírtam

8.ban sokat köszönhetett neki Reni és Cortez de ahogy C is mondja, hogy saját maga legjobb barátja aki akkor kerül elő amikor baja van és nem tudja elmondani senkinek és erre ekkor jöttem rá...teljesen igaz..bocs az Arnold rajongóknak

Cortezt az elejétől kezdve bírtam többé-kevésbé néha mondjuk utáltam de az 1-4ig alig tudtam róla valamit az 5.ben egyre jobban szerettem és 6-tól már kedvenc volt nagyon szeretem most is minden lányak járna egy ilyen..az Team Arnold-osoknak pedig egy Arnold:D

2013. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!