Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért utáljátok Cortezt/Arnold...

Miért utáljátok Cortezt/Arnoldot a Szent Johanna Gimiben?

Figyelt kérdés
Bővebben fejtsétek ki légyszi!

2013. ápr. 14. 20:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Az elején én Arnoldot bírtam jobban egészen a 4.részig,aztán egyre jobban elkezdtem szeretni Cortezt.Viszont őt a flegmázásáért én se kedveltem,de főként akkor nem amikor szilveszter után(csók után) mikor Reni jött suliba és beszélni akart volna vele ő látványosan tetette az érdektelenségét,hogy nem érdekli Reni mondanivalója.Jó értem én mer eléjött a Peti.DE most tényleg ezért??
2013. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 viksz19 válasza:
45%

Arnold végig önző volt csak önmaga érdekelte és úgy irányította Renit. Én egyébként sohasem szerettem túlságosan, még az elején bítam, de miután elment.....

Viszont Cortez lehet, hogy flegmázott vele az első 5 részben, de ő sohasem irányította Renit és nem volt önző vele szemben.Miután pedig járni kezdtek jobb barátot nem is kívánhatott volna Reni. (tiszteletben tartotta, hogy mikor tanul és akkor nem zavarta, mindig megvédte és Arnold ellen sem uszította ellentétben Arnolddal aki meg úgy mondott véleményt Cortezről meg a többiekről, hogy nem is ismerte őket.) :DDD

2013. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
92%

Igazából én is elgondolkoztam, hogy még is egy Cortez féle srác és Reni hogy illik össze. De lehet, hogy éppen azért, mert Cortezt mindig a többiek szemszögéből írják le ( a legmenőbb, a legjobb barát, a "leg") igen, viszont azt senki nem kérdezte, és senki nem tudja hogy az a fiú mit érez belül. Lehet, hogy ő egy átlagos gyerek, aki ugyanazt csinálja, mint minden tini, csak éppen abban a helyzetben kötött ki (a többiek által menőnek, és titokzatosnak tartott háttérsztorival), hogy mindenki ráakadt, és sztárolják. Attól még hogy külsőleg, úgy néz ki ahogy, és a környezete elvárja, hogy úgy viselkedjen ahogy, attól még ő nem biztos hogy ilyen. Legalábbis szerintem nem. Onnan gondolom, hogy ha Reni tetszik neki, esetleg kicsit magára talál benne, vagy ilyesmi, hogy az ő élete nyugis, és ő visszakaphatja vele egy kicsit magát. Mivel nem tudunk szinte semmit a régi életéről, ezért Cortez bármilyen lehet, és szerintem munkamániás szülők gyerekeként, simán eltudok képzelni egy csendes, és pont emiatt flegmává váló, és ezzel védekező srácot. Szóval.:D Épp ezért csatlakozom a TeamCortezhez.!:)

Arnolddal sincs bajom, csak ahogy Cortez is mondta. Arnold a saját maga legjobb barátja, és ha nem tud úgy irányítani, ahogy szeretne, az már nem jó. Sokszor volt rendes Renivel az első részekben, szerintem háttércél nélkül, de nem úgy alakultak a dolgok, ahogy szerette volna, így ellenszenvessé vált.

Szerintem Reni élvezetesebb élhetet élhet Cortez mellett. Mondjuk egy Cortez-Kinga párosra kíváncsi lettem volna, és egy Dave-Renire.:D

2013. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó válaszoló: Hűű, ezt így még nem is gondoltam át, de igazad lehet! Ment a zöld pacsi mindenkinek :)

2013. aug. 16. 21:35
 15/26 anonim ***** válasza:
75%

teljes mértékben egyet értek az utolsó válaszolóval... kivéve azt, hogy ez a Kinga-Cortez páros valahogy nekem nem ment volna el, mivel Kinga az elejétől fogva úgy látja Cortezt, mint egy lusta, magát menőnek képzelő, nagyképű fiút, ami nem is igaz

Cortez meg... nem hiszem, hogy kibírta volna Kingát, vagy ilyesmi (bár ha Renit nem dobta, akkor ha csak rajta múlna, Kinga semmi lenne neki)


A Dave-Reni páros meg azért nem kóser nekem, mert őket csakis barátnak tudom elképzelni őket :D


de a többiben egyet értek az előttem szóló válaszolóval.

2013. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
13 - Érvelésed jó,és értelmes,azzal a bökkenővel,hogy Reni is áhítattal és nyál csorgatva nézi Cortezt.
2013. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
93%
Én Arnoldot végig bírtam.Egyszerűen azért,mert érdekesebb mint Cortez.Belőle többet kilehetett volna hozni,és érdekesebb sztorit is kaphatott volna.Én a 6.7.,de még a 8. könyvnél is csak ennyit mondtam: Ez nem Arnold.Egyszerűen elképzelhetetlen,hogy valaki ennyit változzon,jó-rossz értelemen egyaránt.Cortez meg unalmas,és annyira kirívó,hogy az már átlagos.
2013. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
De sajnálom Cortit. Biztos pocsék lehet népszerűnek lenni, amikor még csak nem is tehet róla :D
2013. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
96%

Cortezt nem szerettem, sem Renit :D. Az ő kapcsolatuk egyáltalán nem irigylésre méltó... szerintem... Cortez kihasználta Renit és bunkózott vele. Renit meg teljesen elvakította Cortez és észre sem vette, hogy másoknál sokkal több esélye lehetett volna... de végül is hipp hipp hurrá összejöttek. Én nem örültem.

Arnoldot szerettem:) Tetszett a stílusa meg hogy odafigyel Renire, de aztán mikor elment Párizsba minden megváltozott és egy kicsit csalódtam benne, de én valamilyen szinten meg tudom érteni:)

2014. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
51%
Szia.:) én Cortez párti vagyok. Arnold elválasztotta őket.. kavart.. ha ő nincs sokkal előbb összejönnek. C szimpatikusabb, ès sokkal rendesebb. Arnold kihasználta a Renit. Csak a saját èrdekeit nêzte míg C Renièt. Ên így gondolom.:))
2014. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!