Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményetek az szjger.hu...

Véleményetek az szjger.hu -ról? Szerintem már csak az kéne hogy lehessen privit írni. Szerintetek mi nagyon jó benne és még mi kéne oda?

Figyelt kérdés
Előre köszönöm a válaszokat!

2013. ápr. 16. 15:05
 1/7 Emi13 válasza:
Szerintem is kéne,hogy privátban is lehessen beszélni,mert azért ha az adatlapjára írsz az nem olyan személyes :/ meg ha valakinek sok ember ír össze is mosódnak a dolgok :( amúgy jelölj meg,Emike vagyok :D
2013. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bogcsika22 ***** válasza:

szerintem tok jo az oldal!!!

az hogy lehessen privit irni az tenyleg jo lenne

meg az hogy megtudjam nezni hogy melyik csoportokba vagyok benne mert unom hogy mindig ki kell keresni meg a felere nem emlekszem... Vagy lehet hogy csak en nem tudom hogy hogy kell:D

2013. ápr. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A privát szerintem is jó ötlet. Az is jó lenne ha meg tudnád nézni hány pacsid van.
2013. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én meg szoktam kérdezni.
2013. ápr. 19. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem speciel a cikkek nem igazán tetszenek. van pár jó, de a legtöbb egy nulla. meg nem értem, hogy miért nem látjuk, melyik csoportba léptünk be. vagy a hozzászólásokat nyomonkövetni (jó, ez nem annyira fontos). a pacsit én se értem, miért nem látjuk
2013. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, és nem válaszolt még a szakértő. ti kérdeztetek?
2013. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én kérdeztem de nekem se válaszolt
2013. ápr. 22. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!